15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

איך לקנות אדווה באוסטרליה

אוקיי, אז אתה גר באוסטרליה ואתה רוצה להניח ידיים על אדווה כלשהי (XRP). מְעוּלֶה. אנחנו כאן כדי לעזור לך לעשות זאת. לפני שאנחנו מקדימים את עצמנו, בואו נעבור מה המשמעות של רכישת מטבעות קריפטו.

מטבעות קריפטוגרפיים נרכשים באמצעות בורסת קריפטו או מתווך CFD. אם אתה לא מכיר את אלה אז, הם פשוט פלטפורמות שאתה יוצר חשבון עבורך, בדיוק כמו שאתה עושה עבור כל אתר אחר שדורש כניסה. לאחר שנרשמת, תפקיד כספים (ככל הנראה AUD) לחשבונך. בשלב זה, כעת תוכל להשתמש ב- AUD שלך לרכישת המטבע הדיגיטלי המועדף עליך, או במקרה זה, Ripple.

באוסטרליה יש כמה אפשרויות בכל הנוגע לבחירת פלטפורמת מטבעות קריפטו. למרבה הצער, הרוב המכריע מציע תמיכה רק בכמה מטבעות. אלה הם בדרך כלל המטבעות הפופולריים יותר כמו ביטקוין ואת’רום.

עם זאת, פלטפורמות המטבע החוץ האוסטרליות המועדפות עלינו הן Plus500 ו- CoinSpot. שני אלה קלים לשימוש וההרשמה מהירה וללא כאבים. באחת מהאפשרויות הללו, תוכלו לסחור באדווה.  

הנה ההדרכה שלנו כיצד להתחיל.

הערה: 80.6% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. מורשה Plus500UK בע”מ & מוסדר על ידי ה- FCA (מס ‘509909). אינך הבעלים או זכויותיך כלשהן על נכסי הבסיס. אנא עיין במסמכי הגילוי הזמינים באתר Plus500.

אדווה באוסטרליה: איפה להשיג את זה?

חוזה להבדל

כאשר אתה עובר למסלול חוזה ההבדל (CFD), אתה משתמש במוצר המספק את כל היתרונות שיש למניה, אופציה, סחורה או מטבע, מבלי לדרוש ממך להחזיק אותו בפועל. משתמשים מזינים חוזה להבדל במחיר שקבעו. כאשר מגיעים לתפקיד שהמשתמש רוצה, החוזה נסגר. ההפרש ביניהם משולם למשתמש.

Plus500 היא הדרך החביבה עלינו עבור האוסטרלים לרכוב על העליות והירידות של מחיר ה- Ripple XRP. בעת שימוש ברוקר CFD זה, יש לך דרך ללמוד בקלות על מחיר האדווה הנוכחי. באתרי CFD, אינך צריך לדאוג ללמוד כיצד להקים ארנק XRP. בנוסף, האתר מוסדר היטב ויש לו אפליקציית Android ו- iOS מצוינת למסחר בתנועה. Plus500 מציע למשתמשים דרך אמינה, פשוטה וחדשנית להשיג חשיפה ל- Ripple XRP באוסטרליה.

המרת מטבעות מטבעות קריפטוגרפית

בורסת מטבעות רגילה היא פלטפורמה בה תוכלו לקנות, למכור ולסחור באפל באוסטרליה. אתה יכול גם לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים אחרים אם אתה מעוניין ביותר מ- Ripple.

CoinSpot היא אחת מהבורסות המועדפות עלינו לרכישת Ripple. האתר קל למתחילים ונותן לכם ארנק בו תוכלו לאחסן את ה- Ripple שלכם. עם CoinSpot, למשתמשים יש פלטפורמה פשוטה בה הם יכולים לקנות, למכור ולסחור במטבעות הקריפטו האהובים עליהם. בנוסף, האתר מתעדכן כל הזמן במטבעות דיגיטליים חדשים.

למכור או לקנות אדווה (XRP) עם Plus500

קנו ומכרו את Ripple XRP באוסטרליה עם Plus500

מי שמעוניין למכור או לקנות Ripple באוסטרליה יכול להשתמש ב- Plus500. זהו אתר CFD המאפשר לרכוש קריפטו מבלי שתצטרך להחזיק אותו בפועל. כדי להתחיל לסחור ב- Ripple בפלטפורמת Plus500, תצטרך לעבור לאתר ו צור חשבון (80.6% מחשבונות ה- CFD הקמעונאיים מפסידים כסף).

לשם כך בחר באפשרות הכחולה “התחל לסחור עכשיו” בעמוד הראשי של האתר.

כיצד ליצור חשבון Plus500 אוסטרלי

לאחר מכן תראה דף המאפשר לך לבחור בין כסף אמיתי למצב הדגמה. אם לא נעים לך להשתמש בכסף שלך, בחר במצב הדגמה והכיר את הפלטפורמה. למטרות ההדרכה שלנו, אנו נשתמש בכסף אמיתי.

כמו כן, בדף זה ישנם מספר קישורים להורדת האפליקציה לנייד לטלפון החכם או הטאבלט של אייפון או אנדרואיד.

כיצד ליצור חשבון כסף אמיתי ב- Plus500

למסך הבא יש טופס אותו תצטרך למלא כדי להירשם ל- Plus500. הזן את כתובת הדוא”ל שלך יחד עם סיסמה. אם אתה מעדיף, תוכל לבחור לרשום את חשבונך במידע הפייסבוק או Google שלך. כשתסיים להזין את המידע שלך, לחץ על הכפתור הכחול “צור חשבון” כדי להמשיך.

כיצד ליצור חשבון ב- Plus500

כעת תצטרך לתת ל- Plus500 מידע אישי ותיעוד כדי לאמת שאתה מי שאתה אומר שאתה. זה תקן להחלפות, אז אל תדאג לגבי אבטחת המידע שלך. לאחר שתספק הכל, חשבונך יופעל.

כיצד לאמת ב- Plus500

הפקדת כספים ואדמת קנייה

ברגע שיש לך אימות שחשבונך פעיל, תוכל להתחיל להפקיד את AUD שלך לחשבונך. Plus500 נותן לך אפשרות להפקיד AUD באמצעות כרטיסי אשראי, כרטיסי חיוב, Skrill, Paypal והעברות בנקאיות.

כיצד להפקיד ב- Plus500

כשתראה ש- AUD שלך פוגע בחשבונך, אתה מוכן להתחיל לקנות את Ripple. לחץ על הבחירה “סחר” משמאל למסך, ואז בחר “מטבעות קריפטוגרפיים”. כעת אתה אמור להיות מסוגל לראות רשימה של מטבעות קריפטוגרפיים זמינים ב- CFD.

Plus500 היא דרך נהדרת לקנות אדווה באוסטרליה. היא מציעה למשתמשים שיטה פשוטה וקלה באמצעותה הם יכולים לרכוש CFDs קריפטו ממש בקצות האצבעות שלהם.

הכל מוכן ללכת עכשיו לרכישת Ripple. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור “קנה”. כשתעשה זאת, יופיע חלון שיאפשר לך להגדיר את הפרמטרים שאתה רוצה להשתמש ב- CFD שלך.

הזן את כמות האדווה שברצונך לרכוש. אתה יכול גם לבחור אם ברצונך לסגור ברווח או לסגור בהפסד. ישנן גם אפשרויות מתקדמות יותר אם אתה מרגיש בנוח איתם. כאשר אתה מרוצה מהערכים שלך, בחר בלחצן “קנה”.

כיצד לקנות את Ripple XRP ב- Plus500

לאחר מילוי ההזמנה שלך, תקבל התראה שתראה את עמדתך. זה כולל את הרווח או ההפסד הנוכחי שלך, כספים שברשותך לסחור ואת המרווח שלך. כאשר אדווה שלך מגיעה לנקודה בה אתה מוכן לסגור את החוזה, פשוט לחץ על כפתור “סגור” מתחת לאפשרות מכירה וקנייה.

כיצד למכור את Ripple XRP ב- Plus500

קנה אדווה (XRP) עם CoinSpot

לוגו של Coinspot

אחת מחילופי הקריפטוגרפים האהובים עלינו באוסטרליה היא CoinSpot. כמחליף מסורתי יותר, CoinSpot מאפשר לך לקנות, למכור ולסחור במטבעות דיגיטליים שאתה מחזיק. מי שמשתמש בבורסה מקבל בדרך כלל חווית משתמש נהדרת. ניתן להגיע לפלטפורמה באמצעות מספר מכשירים וקל לניווט.

כשאתה מוכן להתחיל לקנות את Ripple דרך CoinSpot, תרצה היכנס לאתר והירשם. בפינה השמאלית העליונה של דף הבית תראה אפשרות להירשם. לחץ על כפתור זה כדי להתחיל.

רשום חשבון ב- Coinspot

לאחר מכן, יהיה עליך למלא את טופס ההרשמה כדי שתוכל ליצור חשבון באמצעות CoinSpot. כל שעליך לעשות הוא לספק את כתובת הדוא”ל שלך, לבחור את הסיסמה שלך ולהכניס את קוד ההפניה שלך אם במקרה יש לך אחת זמינה. ספר לאתר שאתה אנושי, ואז בחר בקישור “צור חשבון” מתחת לטופס.

כיצד ליצור חשבון ב- Coinspot Exchange

כמעט מיד לאחר שתשלים את טופס CoinSpot שלך תקבל דוא”ל מהבורסה. אשר את כתובת הדוא”ל שלך על ידי לחיצה על הקישור בהודעה. זה ינתב אותך ל- CoinSpot, אשר יבקש מידע נוסף כדי שתוכל לאמת את זהותך.

בחר בקישור “חשבון” בפינה השמאלית העליונה של המסך, ואז בחר באימות. תאמת את כל המידע האישי שלך באמצעות תיעוד ש CoinSpot מבקש. כמו ב- Plus500, אין מה לדאוג מכיוון שרבות פלטפורמות מטבעות קריפטו מבקשות מידע מסוג זה.

כיצד לאמת חשבון ב- Coinspot

בשלב זה, אנו מציעים שתאפשר גם אימות דו-גורמי. השימוש ב- 2FA מעניק לך שכבת אבטחה נוספת להגנה על הכספים שלך. ב- CoinSpot תוכלו לעשות זאת באמצעות SMS או באמצעות מאמת גוגל, אותו תוכלו להוריד מחנות אפליקציות.

הפקדת כספים ואדמת קנייה

לאחר CoinSpot מאשר את זהותך, תוכל להתחיל לממן את חשבונך ב- AUD. פשוט עבור אל לוח המחוונים ובחר באפשרות “הפקדת AUD”. עכשיו אתה יכול לבחור באיזה אמצעי תשלום תשתמש כדי להפקיד AUD בחשבון CoinSpot שלך.

תלוי באיזו אמצעי תשלום תבחר, ייתכן שתצטרך לחכות כמה ימים לפני שהכספים שלך יהיו זמינים. CoinSpot יראה לך כמה זמן אתה יכול לחכות לכל אפשרות תשלום.

כש- AUD מופיע בחשבונך, אתה מוכן לקנות אדווה. בחר בקישור “קנה / מכר” בבאנר בראש הפלטפורמה. עכשיו זז למטה למסך עד ש- Ripple מופיע. לחץ על “קנה XRP” כדי להמשיך בתהליך הקנייה.

איך לקנות Ripple XRP בחילופי מטבעות

המסך הבא מאפשר לך להזין את כמות ה- Ripple שאתה רוצה לקנות. CoinSpot מראה לך את הסכום הן ב- AUD והן ב- XRP כך שלא תצטרך לבצע את ההמרה בעצמך. לאחר שהזנת סכום, בחר בלחצן “קנה” מתחת לסכום.

קניית XRP אדווה בחילופי מטבעות

לאחר מכן תקבל קופץ שירצה שתאשר את רכישת ה- Ripple שלך. הקדש דקה לסקירת הכל, ואז כשתהיה מוכן, בחר “אשר קנייה”.

לאחר שהכל יסתיים, תקבל את ה- Ethereum בארנק שלך. נווט לאפשרות “ארנקים” הממוקמת בראש הבורסה כדי להציג את היתרה שלך.

עוד על אדווה

ישנן שתי מטרות עיקריות שהשם Ripple משמש: ראשית, זה שם המטבע הקריפטוגרפי ושנית, זהו שמה של רשת התשלומים. ריפל שואפת להקים פלטפורמה שיש לה יכולת להפצה בקלות. פלטפורמה זו תתמקד בעיקר בפלטפורמת התשלומים של Ripple.

מנהיגות אדווה

עם משרדים ברחבי העולם, Ripple נחשבת לחברה עולמית. לקריפטוגרפיה משרדים בסינגפור, אינדה, סידני, לונדון, ניו יורק, לוקסמבורג וסן פרנסיסקו. מנהיגות בתוך החברה מציעה ניסיון רב בענפי הטכנולוגיה, הפיננסים והתאימות.

צוות ההנהגה של ריפל כולל את המנכ”ל בראד גארלינגהאוס, קצין הציות הראשי אנטואנט או’גרומן, ה- CTO סטפן תומאס, הקריפטוגרף הראשי דייוויד שוורץ, ראש החשבונות האסטרטגיים העולמיים מרקוס טרשר, סמנכ”ל האוצר קמרון קינלוק, סמנכ”ל המכירות העולמי ג’ון מיטשל וסמנכ”ל העסקים. פיתוח פטריק גריפין.

למי אדווה?

אדווה היא מושלמת עבור אלה שכבר יש להם מעט ניסיון בעולם הקריפטו, אולם היא אינה רואה עצמה מתחרה בביטקוין. ריפל רואה את עצמה כפלטפורמה המשלימה את המערכת הקיימת כבר ואת המטבעות הדיגיטליים בתוכה.

המטבע הדיגיטלי תכנן במיוחד את המערכת שלהם כדי לספק למשתמשים דרך להעביר בצורה חלקה כל סוג של מטבע. לא משנה באיזה סוג מטבע אתה משתמש. זה יכול להיות פאונד, יורו, דולר, ביטקוין או את’ריום. אדווה רוצה להיות המערכת הבודדת שאנשים פונים אליה כאשר הם רוצים להעביר או להחליף מטבעות מסוגים שונים.

הפלטפורמה של Ripple נועדה גם לתמוך בחברות גדולות יותר, עסקים ומוסדות פיננסיים. המערכת מציעה דרך אמינה ופשוטה הן לחברות והן לאנשים פרטיים לבצע תשלומים חוצי גבולות בכל עת שהם רוצים.

בנוסף, לקוחות Ripple יאהבו את מערכת עיבוד התשלומים מכיוון שהיא מציעה עלויות נמוכות יותר בבורסות ומהירה בהרבה משיטות התשלום הנוכחיות. זה נראה במהירויות העסקה של פחות מארבע שניות שמתגאה באפל בפלטפורמה שלה.

יתרונות וחסרונות של Ripple XRP

לוגו Ripple XRP

האם אדווה היא השקעה טובה?

אף אחד לא יודע איך Ripple מתכוונת לבצע בעתיד, מה שאומר שאי אפשר לדעת אם זו בחירה מוצקה של השקעה. עם זאת, יש כמה דברים שאתה יכול לחשוב עליהם בזמן שאתה מחליט:

  • Ripplenet יכולה להיות רשת משתלמת מאוד והיא משמשת אנשים מרחבי העולם
  • XRP עשויה להיות השקעה פחות מסוכנת מכיוון שהיא מדורגת בעקביות בראש צמרות המטבעות הקריפטוגרפיים בכל הנוגע לשווי שוק המטבעות
  • זמין ברוב פלטפורמות המטבעות קריפטוגרפיים
  • שותפויות מבוססות עם מוסדות פיננסיים רבים וספקי תשלומים
  • קנייה, מכירה ומסחר של Ripple היא מהירה וקלה
  • יכול להמשיך לראות לחץ ממטבעות פיננסיים אחרים כמו Stellar

כמחלקת נכסים, למטבע הקריפטוגרפי יש סיכונים טבועים שהוא משויך אליו. זכור ששוק הקריפטו הוא תנודתי ונוטה לשיאים וירידות פתאומיות. אם ברצונך ללמוד יותר על ניתוח והתנהגות של אדווה, תוכל לבקר תצוגת מסחר אוֹ CoinMarketCap.

80.6% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. 

אתה יכול גם לקנות ביטקוין, Ethereum ו- Litecoin באוסטרליה באמצעות CoinSpot ו / או Plus500.

Previous Post
סקירת ספר חשבונות שלם Nano X 2020
Next Post
كيفية شراء الريبل في المملكة المتحدة