15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

כיצד לקנות אתריום בסינגפור

את’ריום הוא אלטקוין שהיה חלק מעולם הקריפטו בחמש השנים האחרונות. אף על פי שמטבע דיגיטלי זה אינו פופולרי כמו ביטקוין, הוא מראה יציבות ואמינות בכך שהוא ממשיך לדרג את חמשת הראשונות מכל המטבעות הקריפטוגרפיים. אבל איך קונים את’ריום בסינגפור? אנחנו כאן כדי לענות על שאלה זו. המדריך להדרכה שלנו יספר לכם על הבורסות המועדפות עלינו וכיצד תוכלו לבצע רכישת את’ריום.

רוב המשתמשים מבקרים בבורסת מטבעות קריפטוגרפיה כדי לקנות את’ריום. בורסה היא דרך לקנות, למכור או לסחור במטבעות דיגיטליים כמו Ethereum. עם זאת, רוב הבורסות מבקשות להירשם בכדי להשתמש בפלטפורמה שלהן. יש המבקשים תיעוד נוסף כדי לאמת את זהותך. בסך הכל, בורסה היא שיטה מצוינת שבאמצעותה אתה יכול לקנות את’ריום.

אנחנו מאוד אוהבים את Plus500 ואת Coinmama כשמדובר במכירה או קנייה של Ethereum בסינגפור. בשתי הפלטפורמות תזכו לחשיפה לעולם הקריפטו. Plus500 ו- Coinmama מספקים למשתמשים דרך ללמוד עוד על קריפטו תוך יצירת חוויה פשוטה ומהנה.

80.6% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. מורשה Plus500UK בע”מ & מוסדר על ידי ה- FCA (מס ‘509909). אינך הבעלים או זכויותיך כלשהן על נכסי הבסיס. אנא עיין במסמכי הגילוי הזמינים באתר Plus500.

קונה אתריום בסינגפור

חוזה להבדל

חוזה להבדל אינו ידוע כמו כמה מהבורסות הפופולריות יותר, אך זוהי דרך נהדרת לגלות עוד על את’ריום ומחירו מבלי להחזיק את הקריפטו בפועל.

כשאתה פותח את CFD שלך, אתה יכול להזין את הסכום המדויק של Ethereum שאתה רוצה “לקנות”. ואז, כאשר ה- Ethereum שלך יגיע לנקודה הרצויה לך, תוכל לסגור את החוזה. ההפרש בין נקודת ההתחלה לנקודת הסגירה משולם לך. לכן זה נקרא חוזה להבדל.

אנחנו מאוד אוהבים את פלטפורמת Plus500 בכל הנוגע למכירה או קנייה של Ethereum בסינגפור. פלטפורמה זו מעניקה לך חשיפה מעולה לאת’ריום אך אינה דורשת ממך להחזיק ETH. פירוש הדבר שאינך צריך לדאוג שיהיה לך ארנק מחוץ לאתר בו ניתן לאחסן את האתריום שלך.

חילופי קריפטו סטנדרטיים

יש כאלה שמעדיפים להחזיק את האת’ריום בארנק. זה נותן להם תחושה שיש להם מה להראות לרכישה שלהם. אם אתה סוג כזה של אנשים, אז חילופי הצפנה רגילים הם כנראה האופציה שאתה מעדיף. כך מבצעים רוב הקונים, המוכרים והסוחרים משימות בכל הנוגע לקריפטוגרפיה.

הבורסה הסטנדרטית המועדפת עלינו היא Coinmama. באמצעות Coinmama תוכלו לקנות אתריום בסינגפור במהירות ובקלות. האתר פשוט ולקנות את האתרום שלך מהיר וללא כאבים. אתה לא יכול להשתבש ברכישת Ethereum בסינגפור עם Coinmama.

קניית Ethereum בסינגפור עם Plus500

כיצד לקנות אתריום בסינגפור ב- Plus500

אתר ה- CFD שאנו מעדיפים הוא Plus500. אם אתה רוצה להשתמש בחוזים להבדל, Plus500 היא דרך מצוינת לקנות את’ריום בסינגפור. זה נותן למשתמשים פלטפורמה נהדרת ללמוד עוד על קריפטוגרפי ועל השיאים והשפל שהשוק חווה לעתים קרובות. אתה בעצם לא קונה שום Ethereum כשאתה משתמש ב- Plus500, וזה מה שמשתמשים מעדיפים מכיוון שזה אומר שהם לא צריכים להתעסק ביצירת ארנק לאחסון מחוץ לאתר..

כשאתה מוכן להתחיל לקנות את’ריום בסינגפור, עבור אל Plus500 (80.6% מחשבונות ה- CFD הקמעונאיים מפסידים כסף). תוכלו להתחיל בלחיצה על כפתור “התחל לסחור עכשיו” באמצע הדף.

כיצד ליצור חשבון Plus500 בסינגפור

כעת תצטרך לבחור במצב החשבון שלך. Plus500 נותן לך אפשרות לבחור בין מצב הדגמה לכסף אמיתי. אם אתה רוצה להכיר את האתר לפני שאתה מפקיד את הכסף שלך, בחר במצב הדגמה. אנו נבחר בכסף אמיתי כדי להמשיך ביצירת חשבון.

בנוסף, בתחתית עמוד זה קישורים להורדת אפליקציית פלוס 500. זה זמין גם ב- Android וגם ב- iPhone, כך שתוכל להתקין את האפליקציה בסמארטפון או בטאבלט שלך ולקחת אותה איתך כשאתה בדרכים.

כיצד ליצור חשבון כסף אמיתי ב- Plus500

בשלב הבא, אנו ניצור חשבון. הקלד כתובת דוא”ל חוקית, בחר את הסיסמה שלך, ואז בחר בכפתור “צור חשבון” הכחול. יש גם אפשרות להשתמש בחשבון Google או Facebook שלך ככניסה שלך אם אתה מעדיף שיטה זו.

צור חשבון Plus500

כעת לאחר שנרשמתם לאתר, Plus500 מעוניין במידע נוסף. מדובר בנתונים אישיים שרובם מחליפים בקשות ממשתמשיהם. לבקש זאת די אופייני מכיוון ש- Plus500 רוצה לדעת בדיוק מי משתמש באתר שלהם.

ברגע של- Plus500 יש את המסמכים הדרושים לו, הוא יבדוק את המידע שלך. כאשר הפלטפורמה תאשר את הנתונים שמסרת, תקבל הודעה שתודיע לך שחשבונך פעיל. לאחר מכן, עליך לממן את חשבונך כדי שתוכל לקנות את’ריום בסינגפור.

כיצד לאמת ב- Plus500

הפקדת כספים וקניית אתריום

תקבל התראה ברגע ש- Plus500 יאשר את המידע שלך ויגדיר את חשבונך. עכשיו הגיע הזמן להתחיל להפקיד כספים כדי שתוכל לקנות את’ריום. ישנן אפשרויות רבות עם Plus500, כולל העברה בנקאית, כרטיסי חיוב או אשראי, Paypal ו- Skrill.

כיצד להפקיד ב- Plus500

ברגע שתראה את הכספים שלך מופיעים בחשבונך, אתה מוכן להתחיל לקנות את את’ריום בסינגפור. בתפריט משמאל תראה לחצן שכותרתו “סחר”. בחר באפשרות זו כדי לראות את כל אפשרויות המסחר עם Plus500. מצא “מטבעות קריפטוגרפיים” ולחץ עליו כדי לראות את כל המטבעות הדיגיטליים הנתמכים על ידי פלטפורמת Plus500.

אתר את אתריום ברשימה ואז מצא את הכפתור שכותרתו “קנה”. מימין יופיע חלון המאפשר לך להזין את העדפות הקנייה שלך. אם השתמשת בעבר ב- CFD, תוכל ללחוץ על האזור המתקדם כאן לקבלת אפשרויות נוספות. כאשר אתה מרוצה מהערכים שלך, בחר בלחצן “קנה” כדי ליצור את ההזמנה.

כיצד לקנות אתריום בסינגפור עם Plus500

תקבל הודעה מ- Plus500 לאחר מילוי ההזמנה שלך. בדף המסחר הראשי תוכל להציג את כל המידע הרלוונטי שלך. אתה יכול להציג את הכספים הנוכחיים שלך, מרווח ורווח והפסד. כשתהיה מוכן לסיים את החוזה שלך, פשוט לחץ על כפתור “סגור”. ההפרש מזוכה בחשבונך. עכשיו אתה יודע לקנות אתריום בבורסת Plus500.

כיצד למכור את אתריום בסינגפור באמצעות Plus500

קנה את’ריום בסינגפור עם Coinmama

בעוד ש- Plus500 מציעה אפשרות סלולרית למשתמשי Android ו- Apple שלה, למרבה הצער Coinmama לא. נכון לעכשיו, הדרך היחידה לקנות אתריום בסינגפור בפלטפורמת Coinmama היא באמצעות אתר האינטרנט שלה.

עשה את דרכך אל דף הבית של Coinmama. בפינה השמאלית העליונה מופיע כפתור שכותרתו “הירשם”. לחץ על זה כדי להתחיל בתהליך הרישום של האתר.

כיצד להירשם ל- Coinmama

מקבלים אותך טופס קצר בעמוד הבא. מלא את שם פרטי ושם משפחה, כתובת דוא”ל תקפה, סיסמה וארץ מגוריך. לאחר שמילאת הכל, בחר באפשרות “צור חשבון”. זמן קצר לאחר מכן תקבל דוא”ל אימות מ- Coinmama המבקש ממך לאשר את כתובת הדוא”ל שלך.

כיצד ליצור חשבון Coinmama

לאחר מכן, Coinmama תבקש מידע אישי. האתר משתמש בזה בכדי לספק אבטחה נוספת על ידי אימות כל המשתמשים בפלטפורמה. זה נוהג רגיל המבוצע על ידי מרכזיות רבות, ולכן אין צורך לדאוג למסור מידע אישי נוסף לקוינמאמה.

רישום חשבון Coinmama

יהיה עליך לשלוח גם תיעוד לפלטפורמה. זה דומה למה שאתה צריך לעשות עם Plus500, אבל זה שום דבר יוצא דופן. אתה יכול להגיש את רישיון הנהיגה, הדרכון או צורה אחרת של זיהוי ממשלתי. זה עוזר לקוינמאמה לאשר שאתה מי שאתה אומר שאתה.

האתר יאשר את התיעוד שלך בעוד מספר שעות. כשזה מגיע, תקבל הודעה שהכל מסודר. עכשיו אתה מוכן לקנות את’ריום בסינגפור.

קונה אתריום

פריט אחד של הערה לפני שאתה קונה את את’רום דרך Coinmama הוא שהמרכזיה לא מחזיקה את כרטיס האשראי שלך או את פרטי כרטיס החיוב שלך באתר. חלק מהמשתמשים אוהבים את זה מכיוון שמשמעות הדבר היא ששום דבר לא קורה למידע התשלום שלהם במקרה ש- Coinmama נפגעת. עם זאת, זה גם אומר שאתה חייב להזין את פרטי התשלום שלך בכל פעם שאתה רוצה לקנות קצת Ethereum דרך Coinmama.

כדי לקנות את האתרום שלך, לחץ על הקישור שאומר “קנה” בפינה הימנית העליונה של סרגל הבאנר. עכשיו אתה אמור להיות מסוגל לראות את כל המטבעות הקריפטוגרפיים הזמינים בבורסת Coinmama. אתה הולך לקנות את’ריום, אז בחר ETH. מימין, תוכלו לבחור בין הצגת שיעורי Ethereum של Coinmama ביורו או בדולר ארה”ב.

הזן את הסכום הרצוי ובחר “קנה ETH”. בשלב זה Coinmama יבקש כתובת ארנק Ethereum. Coinmama לא מאחסנת את המטבע הקריפטוגרפי שלכם באופן מקומי, לכן יהיה עליכם ליצור ארנק בו תוכלו לאחסן משלכם.

הקלד את הכתובת שלך, ספק את פרטי התשלום שלך ואז רכוש את Ethereum משלך.

כיצד לרכוש אתריום בסינגפור באמצעות Coinmama

בשלב זה Coinmama תאשר את פרטי התשלום שלך. ברגע שזה יקרה, תקבל את הארנק שלך בארנק שלך כדי לעשות כרצונך.

מידע נוסף אודות אתריום

אחד האלטקוינים המוכרים ביותר בעולם הוא את’ריום. אבל יש גם הרבה משתמשי קריפטו חדשים שעדיין לא זכו לחשיפה רבה לקריפטוגרפיה זו. אני מקווה שנוכל לספק קצת תובנה לגבי אתריום, הרקע שלו ומטרתו

מה זה את’ריום?

ישנם רבים בעולם הקריפטו שאינם מודעים לפלטפורמת את’ריום שהיא קוד פתוח. זה יתרון עבור הרשת מכיוון שהוא נותן למפתחים את האפשרות ליצור תוכניות השוכנות בבלוקצ’יין את’ריום. יישומים אלה נקראים dApps, או יישומים מבוזרים.

היתרון של dApps הוא שאדם בודד שולט בהם, ולא ככה אנו מתקשרים כיום עם יישומים ואתרים. כיום אנו מתמודדים עם יישומים המפעילים מתודולוגיית שרת לקוח. את’ריום רוצה לחסל סוג זה של יחסים כך שלאף אדם או ישות אחת אין שליטה מלאה ביישום או ברשת.

מהו חוזה חכם?

אם אתה מקדיש זמן רב לדבר על את’ריום, במוקדם או במאוחר תשמע על חוזים חכמים. חוזה חכם הוא הסכם היושב ברשת את’ריום אך הושלם רק כאשר כל הקריטריונים המפורטים בחוזה עומדים.

כך, למשל, אם אתה קונה בית, אתה והמוכר תגדיר את הפרטים בחוזה החכם. לאחר שהפרמטרים בחוזה מתקיימים, הכספים לבית מועברים מחשבון הקונה לחשבון המוכר. כתוצאה מכך, החוזה מתקיים ונסגר.

מה שמרגש הוא שהחוזים החכמים הללו מוצאים שימושים ברחבי שווקים רבים ושונים. הראינו לך דוגמה לאופן בו היא יכולה לשבש נדל”ן, אך ישנן גם דרכים שהאת’ריום משפיע על תעשיות הלוגיסטיקה, הבנקאות, הבריאות ושרשרת האספקה..

מכיוון שחוזים חכמים נמצאים ברשת את’ריום, אין לאדם או לישות את הכוח לשנות או להפוך את הפרטים. כאשר החוזה יוצא לדרך, נדרש רוב רשת לבצע שינויים. בגלל האופן שבו הבלוקצ’יין פועל, לעשות זאת כמעט בלתי אפשרי.

בהתבסס על התכנות של Ethereum, ניתן ליצור ולהשלים כל סוג של חוזה ברשתו. ניתן להשתמש בחוזים אלה בתחומים כמו הצבעה מבוזרת, שרשרת אספקה, נדל”ן ושווקים רבים אחרים. יש הרבה הזדמנויות זמינות בכל הנוגע לשימוש בחוזים החכמים של את’ריום.

מי פיתח את’תרום?

בעוד ש- dApps של Ethereum גאים בכך שלא ניתן לשלוט בידי אדם או ישות אחת, היה צריך להיות יוצר רשת. אותו אדם הוא ויטליק בוטרין, שפיתח את אתריום בגיל 19. בוטרין היה מעורב זה מכבר בעולם הקריפטו וממשיך לקדם את יצירתו. בעיקר בגלל מאמציו לפתח את’ריום, אלטקוין מוכר היטב זה מדורג בעקביות בראש שוק הקריפטו..

יתרונות אתריום & חסרונות

האם את’ריום היא השקעה טובה?

איננו יודעים כיצד Ethereum יתפקד בעתיד, אולם אנו יכולים לספק לך כמה דברים לחשוב עליהם כאשר אתה מחליט אם להשקיע בכך:

  • מאז שהפך לקריפטוגרפי, Ethereum הראה צמיחה עקבית
  • את’ריום מדורגת בעקביות בחמישייה הראשונה של שווי שוק המטבעות
  • קריפטו בדרגה גבוהה הופך אותו להשקעה בטוחה יותר מאשר אלטקוינים אחרים, קטנים יותר
  • רוב הבורסות הופכות את את’ריום לזוג מסחר עם אלטקוינים אחרים
  • זמין ברוב הבורסות
  • מתגאה בשותפויות עם מיקרוסופט, BP, JP מורגן
  • משבש ענפים אחרים עם פוטנציאל החוזה החכם שלו
  • חלופות מימון אפשריות לאתרום מתהוות בצורה של מטבעות כמו בינאנס

אל תשכח שאת’ריום הוא מטבע דיגיטלי. כתוצאה מכך, ניתן לצפות לסיכונים הטמונים בהשקעה בסוג נכסים זה. תעשיית הקריפטו נוטה לעלות וירידות פתאומיות שעלולות להתרחש במהירות וללא אזהרה. למי שרוצה ללמוד עוד על Ethereum לפני השקעה, אנו ממליצים לבדוק TradingView אוֹ CoinMarketCap.

80.6% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. 

אתה יכול גם לקנות מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים אחרים בסינגפור כמו ביטקוין.

Previous Post
מהם הארנקים הטובים ביותר עבור Siacoin?
Next Post
كيفية شراء الريبل في المملكة المتحدة