15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

כיצד לקנות מטבע ננו XRB: עם Coinbase & Binance

האם אתה חושב שלמטבע ננו (XRB) יש סיכוי להיות הביטקוין הבא? במאמר זה נעביר אותך בשתי הדרכים המובילות שלנו לרכישת Nanocoin.

האם איחרת לקנות ננו?

מטבע ה- NANO הגיע לראשונה לבורסות מטבעות קריפטוגרפיים ב -7 במרץ 2017. לפרויקט לא היה הצעת מטבע ראשונית ונתן מטבעות בחינם. פירוש הדבר ש- NANO החלה להיסחר בבורסות קריפטוגרפיות תמורת 0.0091 דולר בלבד למטבע. רבים בקהילת הקריפטוגרפים החלו לשבת ולשים לב לנאנו והיא התפוצצה ממחיר מרתף מציאה זה ל -34.43 דולר למטבע ב -2 בינואר 2018. בזמן כתיבת שורות אלה תוכלו לקנות מטבע נאנו במחיר של 2.50 דולר בלבד כל אחד..

TotalCrypto תמיד מחפשת פרויקטים חדשניים בהנחות גדולות. עם מטבע NANO אתה מקבל כרגע הנחה של 92% מאסיבית בשיא כל הזמנים. ההזדמנות בהחלט קיימת כדי לשים יד על כמה מטבעות NANO מוזלות במיוחד.

היתרון בקניית מטבעות קריפטוגרפיים בהנחות גבוהות בכל הזמנים הוא בכך שאתה נמנע מרכישת צמרת השוק. זה גם אומר שאם קריפטו יבדוק שוב את השיאים של כל הזמנים, תרוויח יותר מאשר לקנות ליד החלק העליון.

מטבע ה- NANO נסחר בפומבי רק כשנה. משמעות הדבר היא כי כל מי שרוכש קריפטו זה היום עדיין נכנס מוקדם. כמו כל שוק, בשוק הקריפטוגרפי יש מחזורי עלייה ומטה. במקום לשאול אם איחרת לקנות NANO, שאלה טובה יותר היא האם ניתן לקנות NANO במחיר מעולה? אחרי הכל, נקודת הכניסה שלך תקבע את הרווחים שאתה מרוויח במחזור השוק הבא כלפי מעלה.

כמה גבוה יכול היה להיות מחיר ה- NANO?

NANO נועד לשמש כמטבע דיגיטלי. היתרונות העיקריים שלה הם עסקאות בחינם, מדרגיות אינסופית ועיבוד עסקאות כמעט מיידי. רבים טוענים שתכונות אלה הופכות אותו לצורה מעולה של מזומנים דיגיטליים מאשר ביטקוין.

בזמן כתיבת שורות אלה אנו בשוק מטה וביטקוין עדיין השיג שווי שוק של 105 מיליארד דולר. אם שוק המטבעות הקריפטוגרפיים ישמר על רמות הערכה נוכחיות ו- NANO תחליף את הביטקוין, כמה זה יהיה שווה? כדי לפתור את זה עלינו לקחת את שווי השוק הכולל של ביטקוין ולחלק אותו לפי היצע המחזור של NANO:

104,742,789,766 דולר (שווי שוק ביטקוין) / 133,248,289 (אספקת המחזור של NANO) = 786.07 דולר למטבע NANO

זה נכון, אם שוק הקריפטו הכללי לעולם לא יצמח מהרמות הנוכחיות ו- NANO תיקח את שווי השוק של ביטקוין, המשקיעים ישבו על רווח של 314.

עם זאת, החלום של צוות NANO גדול בהרבה מזה. המשימה שלהם היא להפוך ל”מטבע גלובלי עם עסקאות מיידיות ואגרות אפסות ברשת מבוזרת ובטוחה “. אפשר לומר שאם החלום הזה יהפוך למציאות, מטבע ה- NANO הזה יהיה שווה אלפי פעמים יותר מאשר רמות הערכה הנוכחיות.

כיצד לקנות מטבע NANO – הסברנו על 2 הדרכים המובילות שלנו

הדרך הטובה ביותר לקנות מטבע NANO תלויה אם כבר השקעתם בשווקי המטבעות הקריפטוגרפיים או לא.

השיטה הראשונה שלנו מושלמת עבור אלו שמבצעים את ההשקעה הראשונה שלהם בקריפטו. יהיה לך מטבע קונבנציונאלי (USD, GBP, EUR) שתרצה לסחור עבור מטבע NANO. עליכם לדעת כי אין דרך ישירה לקנות מטבע NANO במטבע קונבנציונאלי. במקום זאת, יהיה עליכם להחליף את הדולרים שלכם בביטקוין או באתריום ב- Coinbase ולהעביר זאת לבורסת מטבעות קריפטוגרפיים כדי לסחור במטבע NANO. פירוש הדבר שלמרבה הצער תצטרך לערוך שני חשבונות.

אם כבר השקעת בשוק הקריפטוגרפים, רוב הסיכויים שיש לך קצת Ethereum או ביטקוין לסחור תמורת NANO. כל שעליכם לדעת הוא חילופי המטבעות הטובים ביותר עבור מטבע NANO וכיצד להשתמש בו. סביר להניח שאתה כבר מוגדר עם Coinbase, אז אל תהסס לדלג קדימה במדריך זה.

יצירת חשבון Coinbase

לוגו חילופי מטבעות מטבעות

עובדות מפתח על Coinbase

 • שיא מסלול מבוסס: נוסדה בשנת 2012 והיא בורסת המטבעות הפופולרית בעולם.
 • תומכים רציניים: חברת ההון סיכון IVP, שהייתה מעורבת בסבב המימון האחרון, הייתה משקיעים מוקדמים בעסקים כמו נטפליקס וטוויטר. משקיעים אחרים כוללים חברות כמו הבורסה בניו יורק.
 • קל לשימוש: הפלטפורמה ידועה בזכות ממשק קל לשימוש. זה הופך אותו לבורסה המושלמת למצטרפים חדשים מטבעות קריפטו.
 • פיקדון מינימלי קטן: אתה יכול להשקיע מעט כמו 6 אירו במטבעות קריפטוגרפיים.
 • מוסדר: Coinbase הוא אחת מחילופי המטבעות המעטים שהוסדרו.
 • ביטוח: כספי הלקוחות מבוטחים ומופרדים. לקוחות בארה”ב אפילו מבוטחים עד יתרה של 250,000 דולר.
 • שיטות הפקדה: כרטיס אשראי / חיוב, העברה בנקאית ופייפאל ללקוחות אמריקאים.
 • מטבעות קריפטוגרפיים סחירים: ביטקוין, Ethereum, Bitcoin Cash ו- Litecoin.
 • שיטות תמיכת לקוחות: אימייל ו שאלות נפוצות.

מעוניין להשקיע יותר מ- $ 100 במטבע NANO באמצעות Coinbase? חדשות טובות! תקבל גם $ 10 בחינם על ידי הרשמה דרך Total Crypto!

הירשם ל- Coinbase זקוק לעזרה בהקמת Coinbase? מאמר זה מפרט את כל מה שאתה צריך לדעת.

נָעוּל & טעון ב- Coinbase? מה לעשות אחר כך?

הדברים המובילים ביותר ליצירת חשבון Coinbase שלך. המטרה שלך בשלב זה היא לקנות Bitcoin או Ethereum ב- Coinbase. ברגע שזה נעשה, התוכנית שלך היא לשלוח את זה לבורסת מטבעות קריפטוגרפיים ולסחור בביטקוין שלך או Ethereum במטבע NANO.

הדרך הקלה לרכוש ביטקוין או אתריום ב- Coinbase

 • קפץ לדף ‘קנה / מכר’ בחשבונך.

  כיצד לנווט לקנות / למכור ב- Coinbase

 • הוסף אמצעי תשלום לחשבון Coinbase שלך.

  כיצד להוסיף אמצעי תשלום לחשבון Coinbase שלך

 • בחר את שיטת ההפקדה שלך: הדרך הזולה ביותר לממן את חשבונך היא באמצעות העברה בנקאית. עם זאת, הפקדות שבוצעו בשיטה זו עשויות לזכות בחשבונך בין יומיים לחמישה ימים. אם אתה מעוניין בהפקדה מיידית, תצטרך להשתמש בכרטיס האשראי או החיוב שלך. בכל דרך שתשתמש תצטרך להזין את פרטי התשלום שלך ולעבד את העסקה. לאחר שתסיים, פשוט שב ונחכה שהכספים יגיעו לחשבון Coinbase שלך. תקבל אימייל המאשר כי ההפקדה שלך הצליחה.

  הוספת חשבון בנק או כרטיס אשראי / חיוב לחשבון Coinbase שלך

 • לאחר שהכספים שלך זכו לחשבונך, בחר ביטקוין או Ethereum בקטע ‘קנייה / מכירה’ של Coinbase.

 • הזן את הסכום שאתה רוצה להוציא על מטבע קריפטוגרפי ספציפי.
 • בחר את הארנק שהפקדת בו כספים כאמצעי התשלום.

  כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים ב- Coinbase

 • השלם את ההזמנה שלך על ידי לחיצה על “אשר קנייה”.

  כיצד להשלים את הזמנתך ב- Cryptocurrency ב- Coinbase

מעוניין לחסוך כמה שיותר כסף בעמלות Coinbase? יש אפשרות קצת יותר מסובכת שתפחית את העמלות שתשלמו. שיטה זו כוללת שימוש באחות המטבעות של Coinbase GDAX וקניית שם ביטקוין או את’ריום במקום. אם אתה רוצה לקפוץ דרך החישוק הנוסף הזה, מדריך Coinbase שלנו מראה לך את כל השלבים לעשות זאת.

לאחר שרכשתם את Ethereum או Bitcoin שלכם ב- Coinbase, אתם מוכנים לעבור לשלב הבא.

הגדרת ארנק מטבעות NANO

לוגו מטבעות NANO

TotalCrypto ממליצה להשתמש בארנק NANO הרשמי. אנו חושבים שזו האופציה הטובה ביותר שלך ויצרנו מאמר נפרד כדי להראות לך כיצד להגדיר זאת.

פתח חשבון Binance

נכון לעכשיו, אתה צריך להגדיר את ארנק ה- NANO שלך ואת Bitcoin או Ethereum שלך ב- Coinbase. השלב הבא הוא ליצור חשבון חילופי מטבעות. בבורסה תוכלו לסחור בביטקוין או באת’ריום במטבע NANO.

הבורסה האהובה עלינו לקנות NANO היא Binance. זוהי בורסת המטבעות הפופולרית ביותר בעולם. Binance זוכה גם לשבחים רבים מקהילת המטבעות הקריפטוגרפיים על הממשק הידידותי למשתמש, התקשורת המצוינת עם הלקוחות והאמינות. הבורסה הראתה לאחרונה שהיא מקצועית בהיותה הבורסה הראשונה אי פעם שעברה ביקורת מלאה על כל החוזים החכמים שלהם. תשומת לב לפרטים כאלה היא אחת הסיבות העיקריות לכך שבינאנס כה פופולרי בקרב משקיעי מטבעות קריפטוגרפיים. למותר לציין כי Binance פופולרי במיוחד בקרב סוחרי מטבעות NANO ומעל 90% מנפח המסחר של הקריפטו מתרחש בבורסה..

לוגו של Binance Exchange Exchange

עובדות מפתח בינאנס:

 • הגדול בעולם: בינאנס הוא חילופי הקריפטו הגדולים ביותר בעולם!
 • מבחר עצום של מטבעות קריפטוגרפיים: Binance מציע לך את ההזדמנות לשים יד על למעלה מ -100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים. מטבע ה- NANO הוא אחד מהם.
 • ידידותי למשתמש: החלפת הקריפטו לקריפטו היא הפשוטה ביותר שאי פעם השתמשנו בה. אנו חושבים שזה היה אחד הגורמים העיקריים שהובילו לצמיחה הנפיצה של בינאנס.
 • שירות לקוחות: Binance מציע תמיכה בדוא”ל רב-שפות ל ?? ?? ?? ??

השג מטבע NANO בבורסת המטבעות הטובה בעולם.

הירשם ל- Binance

רוצה עזרה בהתחלת Binance? המאמר שלנו מספר לך כל מה שאתה צריך לדעת.

כיצד להעביר מ Coinbase ל Binance?

חשבון Binance שלך ​​אמור להיות טוב להתחיל עכשיו. לא משנה אם ה- Bitcoin או ה- Ethereum שלך נמצאים בארנק אחר או ב- Coinbase, תצטרך לשלוח את הכספים שלך לבינאנס ולסחור זאת במטבעות NANO. כדי לבצע זאת, פשוט בצע את השלבים הבאים:

בינאנס:

 • התחבר לחשבונך.
 • לחץ על “קרנות” ובחר “הפקדה”.

  כיצד למצוא כתובת פיקדון בבורסת Binance

 • חָשׁוּב: הקפד לבחור Ethereum אם יש לך Ethereum בארנק שלך או ב- Coinbase או BTC אם אתה מחזיק Bitcoin. אם אתה שולח מטבע קריפטוגרפי לארנק הלא נכון אתה צפוי לאבד את הכספים שלך.
 • כתובת ההפקדה שלך עבור Binance תתגלה לאחר מכן. העתק כתובת זו.

  כיצד למצוא את כתובת ההפקדה שלך בבורסת Binance

מטבע בסיס

 • היכנס לחשבונך ועבור לכרטיסייה ‘חשבונות’.
 • לחץ על כפתור השליחה עבור כל הצפנה שאתה מחזיק.

  כיצד לשלוח מטבעות קריפטוגרפיים מ- Coinbase

 • לאחר מכן הדבק את כתובת ההפקדה של Binance בשדה כתובת הארנק ‘מקבל’ והזן את הסכום להעברה ל- Binance.

  כיצד להזין את כתובת ארנק הביטקוין שלך כדי לשלוח כספים מ- Coinbase

 • לחץ על המשך להשלמת העסקה. הכספים שלך יופיעו בחשבון Binance שלך ​​בקרוב.

שמרו את כספיכם בארנק?

פשוט שלח את הכספים שלך לכתובת ההפקדה שלך ב- Binance.

כיצד להשתמש בבורסת הבינאנס: סחר בביטקוין או באת’ריום במטבע ננו

העבודה הקשה נעשתה וכעת הגיע הזמן להשיג את מטבעות ה- NANO שלך. פשוט בצע את השלבים הבאים ותוכל לקבל את הקריפטו שלך בזמן קצר.

 • לאחר הכניסה לחשבונך, עבור לדף הבית של Binance. לאחר מכן בחר ‘BTC Markets’ אם יש לך ביטקוין ב- Binance או ‘ETH שוקי’ אם יש לך Ethereum. הזן ‘NANO’ בסרגל החיפוש ובחר בשוק NANO / BTC או NANO / ETH.

  כיצד למצוא שווקי מטבעות NANO בבורסת Binance

 • לאחר מכן יעלה מסך מסחר. במבט ראשון, זה עשוי להיראות די מסובך. עם זאת, כל שעליך לעשות הוא לבחור בכרטיסייה ‘שוק’ (זה מאפשר לך לקנות במחיר השוק הנוכחי). לאחר מכן הזן את מספר מטבעות ה- NANO שברצונך לקנות. יש לך גם אפשרות להשתמש באחוז מסוים מהיתרה בינאנס שלך כדי לקנות מטבעות.

  כיצד לקנות מטבע NANO ב- Binance

 • לחץ על ‘קנה NANO’ להשלמת המסחר שלך. לאחר עיבוד מטבעות ה- NANO שלך יזוכו בחשבון Binance שלך.

כיצד להוריד מטבעות NANO מביננס?

לבסוף, יש לך מטבעות NANO שלך. הדבר האחרון שיש לקחת בחשבון הוא היכן לאחסן אותם? ב- TotalCrypto אנו מאמינים באחסון כל המרת מטבע החליפין שלנו ובארנק שאנו שולטים בו. למה לעבור את הטרחה הזו? בורסות נפרצות לעיתים קרובות יותר ממה שאתה חושב. בורסות מטבעות קריפטוגרפיות מחזיקות כספי משתמשים רבים ולצערנו זה הופך אותם למטרות אטרקטיביות עבור האקרים. Binance אמנם לא נפרץ, אבל למה לקחת את הסיכון? היתרון הנוסף של שמירת הקריפטו בארנק משלך הוא שאתה לא צריך לסמוך על אף אחד שישמור עליו בטיחותי עבורך. אתה יכול להפוך לבנק שלך.

אם ברצונך לאחסן את מטבעות ה- NANO בארנק שלך, בצע את השלבים הבאים:

 • קבל את הכתובת הציבורית שלך מארנק ה- NANO שלך.
 • היכנס לחשבון Binance שלך.
 • בחר ‘כספים’ בסרגל הניווט ולחץ על ‘משיכות’.
 • בחר NANO מהתפריט הנפתח. לאחר מכן הדבק את הכתובת הציבורית של ארנק ה- NANO שלך כ”כתובת משיכת NANO “. לאחר שהזנת את הסכום שברצונך למשוך, לחץ על ‘שלח’ והמטבעות שלך יישלחו לארנק שלך.

  כיצד למשוך מטבע ננו מבורסת Binance

מה עם העמלות? Binance יגבה ממך עמלה על משיכת המטבעות שלך מהבורסה. זה משתנה באופן קבוע. עם זאת, אתה יכול לבדוק את דמי משיכה של NANO כאן.

סיכום

הנה לך, שתי הדרכים המובילות ביותר של TotalCrypto לקנות מטבע NANO. צוות TotalCrypto יעקוב מקרוב אחר NANO. הפרויקט פותר כמעט כל בעיה שעומדת בפני מטבעות קריפטוגרפיים עסקיים כמו ביטקוין או דאש. אנו באמת מאמינים שכדי שאומץ מטבע דיגיטלי הוא צריך להיות מהיר, מדרגי לאין שיעור וזול במיוחד לשימוש. מטבע ה- NANO מסמן את כל התיבות הללו ומשתמש בטכנולוגיה שונה במטבעות הקריפטו בעבר.

האם NANO יהיה הצעד הבא באבולוציה של מטבע החוץ? האם הם יגשימו את חזונם להיות “מטבע עולמי עם עסקאות מיידיות ואגרות אפס על רשת מאובטחת ומבוזרת”? אנחנו לא בטוחים. עם זאת, בהחלט לא נמחוק אותם ונעקוב מקרוב אחר פרויקט זה.

Previous Post
כיצד לקנות ביטקוין באוסטרליה
Next Post
عملة Nucleus Vision (NCASH) – الدليل النهائي