15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

חילופי המטבעות הטובים ביותר באופליה באוסטרליה

אם אתה נמצא מתחת למטה ואתה רוצה למצוא את בורסת המטבעות הטובה ביותר באוסטרליה, אתה יודע שיש לך שפע של אפשרויות. הבעיה היא, איזו היא המתאימה לך? לא כל חילופי המטבעות קריפטוגרפיים זהים. יש המציעים אנונימיות ואילו אחרים מציעים אבטחה. אחד יכול לאפשר לך להשתמש ב- AUD, בעוד שאחר מקבל רק קריפטו. לכן הכנו רשימה של חילופי המטבעות הטובים ביותר באוסטרליה. המשך לקרוא כדי למצוא את זה שהכי הגיוני עבורך.

בורסת המטבעות הטובה ביותר באוסטרליה: השוואה בין 10 הראשונים

סקירות קצרות של Exchange

1. פלוס 500

80.6% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. מורשה Plus500UK בע”מ & מוסדר על ידי ה- FCA (מס ‘509909). אינך הבעלים או זכויותיך כלשהן על נכסי הבסיס. אנא עיין במסמכי הגילוי הזמינים באתר Plus500.

2. Coinbase

3. בינאנס

4. eToro

5. פאקספול

6. Coinmama

7. KuCoin

8. CoinSpot

9. צ’אנג’לי

10. אפשרות IQ

מדוע לסקור חילופי חילופים?

רק התחלה בעולם הקריפטו יכולה להיות מאתגרת ומאיימת. לכן, יש חשיבות עליונה למציאת המטבע הטוב ביותר לקנות, למכור ולסחור. סקירה ואיסוף מידע על חילופי חילוף מסייעים להבנה תוך הפיכת התהליך כולו לפשוט יותר. זה עוזר לך למצוא מידע חשוב על הבורסה שאתה שוקל.

אנו מציעים לבדוק היטב כל בורסה לפני שתתחיל לקנות, למכור ולסחור במטבעות קריפטוגרפיים. הרשימה שלנו מעניקה לך נקודת התחלה טובה, אך ככל הנראה אינך רוצה להתחיל להשתמש בבורסה רק כדי לגלות כעבור שבוע שהיא נפרצה. זו הסיבה שאנו בודקים עבורך חילופי דברים. אז אתה יכול לעשות נחישות מושכלת ומושכלת.

שאלות נפוצות על Crypto Exchange

זה יכול להיות קשה ללמוד על קריפטוגרפיה, במיוחד כשאתה רק מתחיל. אנו רוצים לעזור לך ללמוד עוד על חילופי המטבעות הטובים ביותר, לכן הנה כמה שאלות נפוצות שיעזרו לך לנווט את דרכך בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים..

מה היה המטבע הראשון?

הביטקוין הפך להיות המטבע הקריפטוגרפי הראשון שזמין בשנת 2009. נכס מבוזר זה היה חלק מהטכנולוגיה פורצת הדרך שיצרה שיטה חדשה להעברת כסף ברחבי העולם. בעוד שביטקוין שימש לפעילויות מזויות כשהוא עלה לראשונה למקום, הוא משמש בעיקר לאחסון ערך דיגיטלי. בשנים האחרונות ביטקוין הראה צמיחה משמעותית שכן ערכו מתממש על ידי יותר ויותר משתמשים.

מי פיתח מטבעות קריפטוגרפיים?

מפתח תוכנה חדשני ומוכשר בשם Satoshi Nakamoto זוכה לקרדיט כממציא המטבע הדיגיטלי. עדיין יש אי וודאות אם נקאמוטו הוא שם בדוי או אדם ממשי. בלי קשר, זה השם שנמצא על הנייר הלבן הראשון, שמתאר את קוד הביטקוין. למרבה הצער, אולי לעולם לא נדע את זהותו האמיתית של נקאמוטו.

האם חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מאובטחים?

זכור כי תמיד קיים סיכון מובנה כשמדובר בבורסת מטבעות קריפטוגרפיים. בורסות נפרצו עקב תהליכי ושיטות אבטחה לקויים. זו אחת הסיבות העיקריות שבגללן אימוץ קריפטוגרפי לא המריא במהירות כמו שצריך.

חילופי הדברים היום, לעומת זאת, השתפרו משמעותית. כלומר, הסיכוי להתרחשות של פריצה הולך ופוחת ככל שההחלפות ארוכות יותר. זה נובע בעיקר בגלל הרגולציה המתרחשת ברחבי העולם. ובכל זאת, זה כנראה חכם יותר לשמור את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך בארנק מחוץ לאתר כך שהם מוגנים ומאובטחים.

היכן עלי לאחסן את המטבעות שלי?

התשובה לשאלה זו תלויה רבות בכמה אתה עושה מסחר, קנייה או מכירה. אם תעשה הרבה, תיתקל בתשלום עמלות על כל העסקאות שאתה מבצע והעברת המטבע הקריפטוגרפי שלך מהארנק שלך וחזרה לבורסה. אולי הגיוני יותר שתשאיר את הנכסים הדיגיטליים שלך בפלטפורמה שבה אתה משתמש. עם זאת, אם אתה מחפש פתרון לטווח ארוך יותר, ייתכן שתחפש חומרה או ארנק דיגיטלי.

מהו ארנק מטבעות קריפטוגרפי?

באמצעות ארנק דיגיטלי תוכלו לאחסן, לשלוח או לקבל את הנכסים הדיגיטליים המועדפים עליכם ממקום מאובטח. לרוב המטבעות הדיגיטליים יש ארנק משלהם אותו תוכלו להוריד. כמובן, קיימות אפשרויות אחרות המאחסנות יותר ממטבע אחד באותו מקום. יש גם אפשרות לשמור את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך על ארנק נייר או חומרה.

אנו ממליצים לך לאחסן את הנכסים הדיגיטליים שלך בארנק, כך שהם יהיו בטוחים אם המרכזיה שבה אתה משתמש תיסגר או תיבקע. למרות שמצבים מסוג זה אינם מתרחשים על בסיס קבוע, זה קרה. כתוצאה מכך, הדרך הבטוחה ביותר לשמור על כספיך היא שימוש בארנק חומרה.

סוגי חילופים

המרת מטבעות קריפטוגרפיים

הרבה אנשים שאינם חדשים במטבעות קריפטוגרפיים אינם יודעים שישנם סוגים שונים של אפשרויות זמינות בכל הנוגע לבורסות. משתמשים יכולים לבחור בין מרכזיות מבוזרות, מרכזיות מרכזיות, מתווכי CFD וחילופי עמיתים לעמית. הנה הצצה לכל אחד מסוגי הבורסות הללו, כולל הבחירה שלנו לכל אחד.

חילופי עמיתים לעמיתים

בגלל הנטייה שלהם לפנות באופן פוטנציאלי לרמאים, חילופי עמיתים לעיתים זוכים למוניטין רע. זה לא אומר שאי אפשר לסמוך עליהם. Paxful, למשל, תכננה את הפלטפורמה שלה כך שעסקאות מתבצעות בצורה חסרת אמון. עם Paxful, המטבע הקריפטוגרפי מוחזק בחשבון נאמנות עד לסיום העסקה. אם אתם מתכננים להשתמש בפלטפורמת עמית לעמית לרכישות מטבעות קריפטוגרפיים שלכם, אנו ממליצים בחום על Paxful.

חילופי עמיתים לעמית יקשרו משתמש שרוצה לקנות מטבע קריפטוגרפי עם מישהו שמוכר. במילים פשוטות, פאקספול מחברת בין אנשים ומאפשרת להם לסחור אחד עם השני. הפלטפורמה מאפשרת למוכרים לקבוע כמה הם מוכנים לשלם ולהכתיב את אמצעי התשלום בהם ישתמשו.

רוב המוכרים בבורסת Paxful מקבלים העברות בנקאיות, PayPal וכרטיסי אשראי. חלקם אף יקבלו כרטיסי מתנה כתשלום. Paxful עושה את העבודה עבור הקונה על ידי מציאת מוכרים שמתיישרים עם בקשותיהם וסוגי התשלום שלהם. זכור שכאשר אתה משתמש ב- Paxful, הבורסה לוקחת חלק מכל עסקה כתשלום עבור זיווג הקונה והמוכר.

בורסה מרכזית

כאשר אתה חושב על בורסה מרכזית, חשוב על מתווך המסייע לך בתהליך המסחר. הבורסה שומרת על הכספים שלך על הפלטפורמה שלה, שהיא מחזיקה עד לסיום המסחר. כשמדובר בבורסות ריכוזיות, אנחנו מאוד אוהבים את בינאנס. ישנם יתרונות רבים לשימוש בבורסה זו לצרכי המסחר שלך ב- cryptocurrency. זה פשוט וקל לשימוש, הממשק פשוט, ובינאנס בעצם דואג לתהליך המסחר עבורך.

Binance מציעה ממשק משתמש קל לניווט ומספק תמיכת לקוחות מעולה למשתמשיה. בנוסף, סוחרים שאוהבים להשתמש בפלטפורמות מסוג זה מעדיפים בדרך כלל שתרכוש חברה עבורם ביטקוין מאשר דרך רשת מבוזרת או אנונימית.

יש לזכור שישנם גם כמה חסרונות לבורסות ריכוזיות. הנכסים הדיגיטליים שלך מאוחסנים בבורסה, מה שאומר שיש תמיד פוטנציאל שאתה עלול לאבד אותם אם הוא נפרץ. כמו כן, זכור כי פלטפורמות מרכזיות גובות עמלות ועמלות שיעזרו להן לכסות את העלויות והתקורה שלהן. לבסוף, אם הבורסה מנוהלת באופן חוקי, ייתכן שתצטרך להיכנע לפיקוח ממשלתי או לתקנות.

בורסה מבוזרת

בורסות מבוזרות, המכונות לפעמים DEX, הן פלטפורמה המאפשרת לך לבצע עסקאות ללא צורך לסמוך על כספיך לצד שלישי או חשבון נאמנות. כתוצאה מכך, המשתמשים לא צריכים לדאוג לפריצות פוטנציאליות בבורסה שעלולות לגרום למשתמשים לאבד את כספם.

שלא לדבר על כך שהרעיון להקים פלטפורמה חסרת אמון לחלוטין מפתה את מי שמעורב עמוק במטבעות קריפטוגרפיים. ביטול המתווך הוא שהופך את חילופי המבוזרים למושכים כל כך.

הבורסה המבוזרת האהובה עלינו היא צ’אנג’לי. הסיבה לכך היא שהיא נותנת למשתמשים דרך לסחור בהצפנה מבלי להזדקק לצד שלישי לממשל. בנוסף, למשתמשים יש דרך להשיג באופן אנונימי מטבעות קריפטוגרפיים מכיוון שבורסות מבוזרות אינן מגישות לממשלות או לרשויות שרוצות למס או לעקוב אחר מטבע ההשעיה.

חוזה למתווך ההבדל

בעוד שרוב האנשים נהנים מסחר בנכסים דיגיטליים, ישנם כאלה שמעדיפים שלא להתעסק עם החזקת מטבעות קריפטוגרפיים. עבור אותם אנשים, יש חוזה להבדל, המאפשר למשתמשים לקנות משרה, ולא צריך להתעסק עם קנייה ומכירה של ביטקוין. באמצעות שיטה זו, חברת תיווך מציעה את ה- CFD. זה נותן למשתמשים דרך לממן ביטקוין או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים תוך שימוש בכספים אמיתיים ולהשיג רווחים.

החוזה המועדף עלינו להחלפת הבדלים הוא Plus500. באמצעות פלטפורמה זו, יש לך יכולת ליצור חוזה כאשר הביטקוין מגיע למחיר ספציפי. כשהמטבע מגיע לסכום הרצוי, אתה סוגר את החוזה. אתה מקבל את ההפרש במזומן, ולכן זה נקרא חוזה להפרש.

בורסת CFD תומכת בדרך כלל בביטקוין ובאלטקוינים גדולים אחרים כמו את’ריום וליטקוין. כתוצאה מכך, קיים סיכון פוטנציאלי הקשור לשימוש בפלטפורמות מסוג זה. Plus500 מספק מידע לא מבוטל בפלטפורמת המשתמשים שלו. נתונים כמו השוליים והמיקום הנוכחיים שימושיים בשימוש בחברת תיווך כמו Plus500. במילים פשוטות, אם אתה רוצה להשתמש בחוזה להבדל ולא צריך להחזיק מטבע קריפטוגרפי, Plus500 הוא דרך מצוינת להגיע לחשיפה לשוק..

עצות לבחירת חילופי הזכות

בחירה בבורסה הנכונה אינה תמיד החלטה פשוטה, ולכן אתה רוצה לבחור הגיוני ביותר עבורך. המפורטים לעיל הם כמה מחליפי המטבעות הטובים ביותר באוסטרליה, בתוספת סוגים שונים של פלטפורמות. אפילו עם כל המידע הזה, הנה כמה תחומים אחרים שיש לחשוב עליהם כשאתה בוחר את חילופי הדברים שלך.

תעריפים

תוכלו למצוא שערי חליפין שונים בפלטפורמות שונות. אל תבלבלו בין שיעורים לעמלות. אלה ספציפיים לכל מטבע דיגיטלי כשמדובר במטבע פיאט. לפני שתחליט על בורסה, קבע את התעריפים שהיא מספקת על בסיס השוק. הקריפטו הוא שוק מסוכן ותנודתי, אל תחייב את עצמך בתעריפים לא הוגנים או במחיר מופקע.

דמי תשלום ושיטות

זה יכול להיות מתסכל לקנות משהו באינטרנט ואז להבין שזה כרוך בתשלום נוסף או בתשלום. הדבר נכון גם כאשר הוא מוחל על מטבעות קריפטוגרפיים. אמנם הימנעות מעמלות היא כמעט בלתי אפשרית, אך עליך להיות מודע תמיד לחיוב. כמובן שהעמלות שתשלמו תלויות בפלטפורמה שתבחרו.

כמו כן, יש לזכור שהחלפות שונות מאפשרות סוגי תשלום שונים. האם אתה צריך להשתמש בכרטיס אשראי או חיוב? האם הפלטפורמה מקבלת PayPal? כמה קל להגדיר העברה בנקאית? ייתכן שיהיה עליך גם לברר אם הבורסה לוקחת מטבע פיאט או לא. חלק מהבורסות מקבלות רק קריפטו, מה שאומר שתצטרך למצוא דרך להשיג מראש. מצא בורסה עם אמצעי התשלום הדרוש לך מראש.

אימות

בדרך כלל, אם חילופי מטבעות קריפטו לוקחים כרטיסי אשראי, הוא יבקש אימות זהות כלשהו. צפו להיתקל בשכר טרחה גבוה יותר עקב סכנת הונאה או גניבה. כמו כן, זכור שההעברות הבנקאיות עשויות להימשך זמן רב יותר בגלל אופיו הנרחב של התהליך.

הרבה מהמרכזיות באוסטרליה מבקשות זיהוי כלשהו. השלמת התהליך פירושה שאתה יכול למשוך ולהפקיד את הכספים שלך, בין אם זה מטבע קריפטוגרפי או פיאט. עם זאת, ישנן כמה פלטפורמות שנותנות לך אפשרות להישאר אנונימית. אם זו תכונה חשובה עבורך, ודא שהמרכזיה בה אתה רוצה להשתמש מאפשרת זאת.

אימות זהות באמצעות פלטפורמה יכול לארוך מספר ימים, אם כי רוב החילופים מקבלים זאת תוך כמה שעות. היתרון כאן הוא שהבורסה מנסה לסלק האקרים ורמאים, כך שכל האחרים המשתמשים בפלטפורמה יהיו בטוחים והכספים שלהם בטוחים..

תדמית

מוניטין של בורסה עשוי להיות אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ​​קבלת ההחלטה שלך. עיין בסעיף הביקורות שלנו כדי ללמוד עוד על חילופי דברים אלה ולקבל מושג כיצד אנו רואים כל פלטפורמה.

עוד משהו שצריך לחשוב עליו הוא האם הפלטפורמה נפרצה בעבר או לא. אם כן, כיצד הגיבה חילופי הדברים? אילו פעולות נקטה בשם המשתמשים שלה? האם זה דאג לפגיעות?

לבסוף, קבע אם הבורסה מפרישה כספים ללקוחות במקרה שהם נפרצים? נכסים דיגיטליים שנותרו בבורסה פירושם שהם יכולים להיגנב אם האתר נפרץ. וודאו כי מוצאים מרכזיה שיש בה הרבה אחסון קר. זה יעזור להפחית את הסבירות שכספיך יגנבו.

בחר בחירה משכילה

יש לך שפע של אפשרויות כשמדובר במציאת חילופי cryptocurrency מוצקים. אנו מציעים את רשימתנו של מה שאנחנו מאמינים כי הם חילופי המטבעות הטובים ביותר באוסטרליה. Binance, Paxful, CoinSpot, Plus500 ו- Coinbase הם כולם אפשרויות מצוינות עם תכונות אמינות.

עשה את בדיקת הנאות שלך וקבע אילו חילופי חילוף יעבדו הכי טוב עבורך. עם זאת, ודא שאתה לא חותך פינות. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא חילופי דברים שאינם מאובטחים. אל תסחר בטיחות בכמה רווחים לטווח הקצר. אתה עלול בסופו של דבר לאבד את כל ההשקעות שלך.

מציאת החילוף הנכון מבוססת על הצרכים שלך. הבורסה הפופולרית ביותר לא בהכרח תהיה המתאימה לך. קח רגע והעריך מה תעשה על בסיס קבוע. לאחר מכן בחר בפלטפורמה שתואמת את ההתנהגות הזו.

Previous Post
סקירה מהימנה של CyberDice 2021
Next Post
انعكاسات تداول البيتكوين 2018: الدروس التي يجب تعلمها