15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

כיצד לקנות ביטקוין באוסטרליה

חושבים לקנות ביטקוין (BTC) באוסטרליה אך לא בטוחים מאיפה להתחיל? אנחנו כאן לעזור. בעזרת המדריך שלנו תלמדו כמה יסודות קריפטו, וגם לאן תוכלו ללכת לרכוש ביטקוין באוסטרליה.

רובם בקהילת הקריפטוגרפים רוכשים את המטבע הדיגיטלי שלהם באמצעות בורסה או מתווך CFD יהיה עליך ליצור חשבון ולספק מידע אישי בכדי להשתמש בפלטפורמות אלה, אך אז תהיה לך היכולת להפקיד AUD ולהתחיל לסחור בביטקוין..

אם אתה רוצה למכור או לקנות קריפטו באוסטרליה, יש כמה אפשרויות זמינות, במיוחד אם אתה רוצה לסחור במטבע קריפטוגרפי גדול כמו ביטקוין. עם זאת, ישנן כמה פלטפורמות שאנחנו מעדיפים לרכוש ביטקוין באוסטרליה. Plus500 ו- CoinSpot הן פלטפורמות קריפטו נהדרות המספקות אפשרויות מצוינות כשאתה מוכן להתחיל במסחר בקריפטו.

להלן המדריך שלנו כיצד להתחיל עם מכירה או רכישה של ביטקוין באוסטרליה דרך Plus500 ו- CoinSpot.

הערה: 80.6% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. 

היכן ניתן לרכוש ביטקוין באוסטרליה

חוזה להבדל

חוזה להבדל (CFD) היא שיטה שבאמצעותה משתמשים יכולים לקבל חשיפה למטבעות קריפטוגרפיים, מניות, אופציה או סחורות מבלי שיידרשו להחזיק בה. עם CFD, המשתמשים פשוט מזינים את המחיר שהם רוצים להיכנס למצב ביטקוין. כאשר המטבע הקריפטוגרפי יגיע למחיר שהקונה רוצה, הם יכולים לסגור את החוזה ולמכור את ה- BTC שלהם. לאחר מכן הם מקבלים את ההפרש בין המחיר שנרכש ביטקוין למחיר עם סגירת החוזה.

Plus500 היא אחת הדרכים המועדפות עלינו עבור אוסטרלים שרוצים לרכוב על רכבת ההרים של ביטקוין. עם Plus500, למשתמשים יש דרך קלה לראות את הביטקוין עוקב אחר המחיר הנוכחי לפני שהם קופצים למסחר ב- BTC.

יתרון נוסף בשימוש בפלטפורמת CFD הוא בכך שהם מוסדרים היטב. בנוסף, המשתמשים לא צריכים להתעסק בשיטות פיקדון או אחסון שבדרך כלל צריך חילופי חילוף רגילים. אם תחליט להשתמש ב- Plus500 כדי להיכנס לביטקוין, תהיה לך חוויה אמינה ונעימה. Plus500 מקל על חשיפה לביטקוין, גם אם אתה אוהב לסחור בדרכים אתה יכול לנצל גם את היישומים של iOS ו- Android של Plus500..

חילופי קריפטו סטנדרטיים

אם אתה מעדיף ללכת בדרך המסורתית יותר, תוכל להשתמש בחילופי מטבעות קריפטוגרפיים רגילים. אתה יכול לקנות, למכור או לסחור בביטקוין באמצעות בורסה רגילה. אם תחליט שאתה רוצה לקנות יותר מסתם ביטקוין, אתה יכול לעשות זאת בפלטפורמה סטנדרטית. כמובן שהוא צריך לתמוך במטבע הרצוי בכדי לקנות אותו.

אם ברצונך להשתמש בבורסת קריפטו רגילה לרכישת ביטקוין באוסטרליה, אנו ממליצים על CoinSpot. חילופי הדברים הם פשוטים ונוחים לניווט. בנוסף, זה נותן למשתמשים את הארנק שלהם בו הם יכולים לאחסן כל ביטקוין שהם קונים. אם אתה רוצה דרך קלה לקנות ביטקוין באוסטרליה, CoinSpot הוא הדרך ללכת.

כיצד למכור או לקנות ביטקוין עם Plus500

Plus500 ביטקוין אוסטרליה

Plus500 היא דרך נהדרת למכור או לקנות ביטקוין באוסטרליה. בעזרת פלטפורמה מסוג זה תוכלו לסחור בביטקוין מבלי שתצטרכו להחזיק אותו ולאחסן אותו בפועל. אם אתה מחליט ש- CFD הוא הדרך בה ברצונך לרכוש את ה- BTC שלך, ואז בקר ב- Plus500.

תתחיל ב יצירת חשבון עם הפלטפורמה, אך לעת עתה לחץ על “התחל לסחור עכשיו” בדף הראשי (80.6% מחשבונות ה- CFD הקמעונאיים מפסידים כסף).

כיצד ליצור חשבון Plus500 אוסטרלי

לאחר מכן, תקבל מסך המאפשר לך לבחור בין כסף אמיתי למצב הדגמה. אם אתה מעדיף לשחק עם האתר לפני שאתה קונה ביטקוין, המשך במצב הדגמה. למטרות מדריך זה, אנו נבחר בכסף אמיתי להתקדם.

בתחתית דף זה קישורים להורדת האפליקציה לנייד. אתה יכול להשיג את אפליקציית Plus500 במכשירי Apple או Android שלך.

כיצד ליצור חשבון כסף אמיתי ב- Plus500

לאחר שתבחר בכסף אמיתי, האתר ייקח אותך לטופס שאתה צריך למלא. עליך להזין את כתובת הדוא”ל שלך ולבחור סיסמה ל- Plus500 להשלמת ההרשמה. אם אינך מעוניין לספק מידע זה, תוכל לבחור להתחבר באמצעות חשבון הפייסבוק או Google שלך.

לאחר שתזין את הרשומות שלך, לחץ על “צור חשבון” כדי להתקדם.

כיצד ליצור חשבון ב- Plus500

במסך הבא תצטרך לספק ל- Plus500 מידע נוסף. זה בצורה של תיעוד המסייע להחלפה לאשר את זהותך. אל דאגה, זה נפוץ מאוד עם חילופי דברים והוא חלק מהציות לרגולציה. הם רוצים לדעת בדיוק מי משתמש באתר שלהם. כאשר ל- Plus500 יש את הנתונים שהם רוצים, חשבונך יופעל.

כיצד לאמת ב- pPlus500

מימון ורכישת ביטקוין

כאשר תקבל אישור מ- Plus500 כי חשבונך פעיל, תוכל להתחיל להפקיד AUD אליו. אתה יכול להשתמש במיומנות, Paypal, כרטיסי אשראי, כרטיסי חיוב והעברה בנקאית עם Plus500 להפקדת כספים.

כיצד להפקיד ב- Plus500

כאשר ה- AUD שלך מגיע לחשבון Plus500 שלך תוכל להתחיל לרכוש ביטקוין. בתפריט בצד שמאל בחר “סחר” ולחץ על “מטבעות קריפטוגרפיים”. תראה את המטבעות הקריפטוגרפיים שמציע Plus500.

בראש הרשימה נמצא הביטקוין, וקנייתו ב- Plus500 היא תהליך פשוט. פלוס 500 עושה כמעט קל מדי לרכוש חוזי קריפטו להבדל. אם אתה מוכן לרכוש קצת ביטקוין, לחץ על כפתור “קנה”. כשתעשה זאת, יופיע חלון בצד ימין המאפשר לך להזין את העדפות ה- CFD שלך.

הזן את כמות הביטקוין שאתה רוצה לרכוש. יש כאן אפשרויות מתקדמות אם ברצונך לשלוט יותר בפירוט ב- CFD שלך. לאחר שתהיה מרוצה מהערכים שלך, לחץ על “קנה” כדי להתחיל את הזמנת הביטקוין שלך.

כיצד לקנות ביטקוין ב- Plus500

Plus500 ימלא את ההזמנה שלך, וברגע שהיא תקבל, תקבל התראה. בשלב זה תוכל לראות כמה AUD יש לך לסחור, את הרווח ואת הרווח או ההפסד הנוכחיים שלך. כאשר הביטקוין מגיע למחיר הרצוי, לחץ על כפתור “סגור” להשלמת החוזה.

כיצד למכור ביטקוין ב- Plus500 באוסטרליה

כיצד לקנות ביטקוין באמצעות CoinSpot

לוגו של Coinspot

בכל הקשור לרכישת ביטקוין באוסטרליה, אינך יכול לטעות ב- CoinSpot. פלטפורמת המטבעות המסורתית הזו היא אחת שאנחנו אוהבים מאוד. קל לניווט ומשתמשים חדשים לא יתקשו לגשת למרכזיה ממכשירים שונים. משתמשים יכולים לקנות, למכור ולסחור בביטקוין באמצעות בורסת CoinSpot.

כדי להתחיל לקנות ביטקוין ב- CoinSpot, נווט לאתר והתחל בלחיצה על כפתור “הרשמה” בפינה השמאלית העליונה של דף הבית. זה מניע את תהליך יצירת חשבון באמצעות CoinSpot.

רשום חשבון ב- Coinspot

לאחר מכן תראה טופס שתצטרך למלא כדי להירשם ל- CoinSpot. מלא את כתובת הדוא”ל שלך והזן סיסמה. אם מישהו נתן לך קוד הפניה, אתה יכול להכניס אותו לכאן. סמן את האפשרות “אני לא רובוט”, ואז בחר “צור חשבון” כדי לעבור לשלב הבא.

כיצד ליצור חשבון ב- Coinspot Exchange

CoinSpot ישלח לך הודעת דוא”ל לאחר שתסיים למלא את הטופס. פתח את הדוא”ל שלך ולחץ על הקישור כדי לאמת את הכתובת שלך. הקישור יפנה אותך ל- CoinSpot שם תאמת את זהותך. זה נקרא דע את הלקוח שלך והיא שיטה בה הרבה חילופי קריפטו משתמשים כדי להגן על עצמם.

אתר את כפתור “חשבון” באתר ולחץ עליו. לאחר מכן בחר בתיבה שאומרת “אימות”. האתר יבקש ממך תיעוד נוסף כדי לאשר שאתה מי שאתה אומר שאתה. זוהי התנהגות אופיינית לרוב פלטפורמות הקריפטו, ולכן אין מה לדאוג.

כיצד לאמת חשבון ב- Coinspot

בשלב זה, אנו מציעים לך גם לאפשר אימות דו-גורמי. הפעלת 2FA מעניקה לחשבונך ול- AUD שלך רמת הגנה ואבטחה נוספת. ניתן להפעיל זאת באמצעות מאמת גוגל – אותו תוכלו להוריד דרך חנות האפליקציות – או באמצעות SMS.

הפקדת AUD וקניית ביטקוין

לאחר ש- CoinSpot יאמת את זהותך, תוכל להפקיד AUD בחשבון CoinSpot שלך. במרכז השליטה בחר באפשרות “הפקדת AUD”. עכשיו אתה יכול לבחור כיצד ברצונך להפקיד את AUD שלך. זכור כי ייתכן שיחלפו מספר ימים לפני שתראה את הכספים שלך. זה יהיה תלוי לחלוטין בשיטה שתבחר להפקדת כספים.

כאשר אתה רואה את AUD שלך בחשבון CoinSpot שלך, אתה יכול להתחיל לקנות ביטקוין. מצא את הסמל “קנה / מכר” בראש הדף. ואז אתר את הביטקוין מתוך אפשרויות המטבעות הקריפטוגרפיים. לאחר שתמצא אותו, בחר באפשרות “קנה BTC”.

כיצד לקנות ביטקוין בבורסת Coinspot?

לאחר שתבחר לקנות BTC, תראה תיבה השואלת כמה AUD אתה רוצה להשתמש כדי לקנות ביטקוין. אתה יכול לראות את הסכום גם ב- AUD וגם ב- BTC, כך שאתה לא צריך לדאוג להמיר אותו בעצמך. הזן כמה אתה רוצה ואז לחץ על הקישור הכחול “קנה”.

קניית Bitcoin BTC ב- Coinspot

לאחר שתלחץ על הקישור קנה, תקבל קופץ המבקש ממך לאשר את כמות הביטקוין שאתה רוצה לקנות. אמת את הרשומות שלך ולחץ על “אשר קנייה”. לאחר השלמת העסקה, הביטקוין שלך יופיע בארנק CoinSpot שלך. בחר בסמל “ארנקים” הממוקם בראש אתר CoinSpot כדי להציג את היתרה שלך.

מידע נוסף על ביטקוין

בואו נדבר קצת יותר על ביטקוין. אם אינך מודע, ביטקוין נחשב לסנדק המטבעות הקריפטוגרפיים. בשנת 2009 פיתח סאטושי נקמוטו את המטבע. עם זאת, בשלב זה, איש עדיין לא זיהה אם הוא קיים או לא.

מה מטרתו?

המטרה מאחורי הביטקוין הייתה פיתוח חנות ערך אנונימית ומבוזרת. מי שמחזיק בביטקוין יכול להשתמש בו בכדי לבצע רכישות עבור סחורות ושירותים לא משנה היכן הם נמצאים בעולם. הביטקוין אינו קשור לממשלה, מוסד פיננסי או מדינה. בנוסף, זה נהדר לעסקים שכן הוא אינו כולל עמלות יקרות המגיעות לעיתים קרובות עם עסקאות בכרטיסי אשראי.

בשביל מי זה?

הביטקוין הוא המטבע המושלם עבור כל מי שרוצה ללמוד עוד על מטבעות מבוזרים ועולמיים. זה אנונימי, פרטי ובטוח. זהו גם קריפטוגרפיה נהדרת עבור תאגידים גדולים ומשקיעים. יצרנים, חברות בריאות ותעשיות רבות אחרות מתחילות לראות את הערך בביטקוין למקרים של שימוש עסקי.

אם אתה לא רוצה שהבנק ישלוט בכספיך, הביטקוין הוא דרך אחרת לאחסן אותו. זה מתנהג כמו מטבע דיגיטלי, שאתה שומר בארנק דיגיטלי שנמצא בטלפון או במחשב שלך. הארנק שלך עובד כמו בנק וירטואלי. עם זאת, אין תקנות, זה אנונימי לחלוטין, והעמלות נמוכות בהרבה.

למרבה הצער, ארנקים אינם מבוטחים, כך שאם תאבד את כספיך, אין לך מזל. לכן כל כך חשוב לפקוח מקרוב על הארנקים שלכם ועל הקריפטו שהם מחזיקים.

בעוד עסקאות ביטקוין עוקבות אחר ספר חשבונות ציבורי, השמות עצמם נשמרים אנונימיים. הדבר היחיד שיש לציין בעסקה הוא תעודת הארנק שלך. זה עוזר לשמור על הכל פרטי, מה שמקנה לקונים את היכולת לבצע רכישות מבלי שאיש ידע.

יתרונות וחסרונות

לוגו ביטקוין

הביטקוין הוא חנות הערך הדיגיטלית המצליחה ביותר. זה קיים כבר עשור, ממשיך להראות סימני צמיחה והוא המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר בעולם. כל אחד יכול לרכוש שבריר מטבע מתי שהוא רוצה מחילופי מטבעות.

עם זאת, ביטקוין הוא עדיין מטבע קריפטוגרפי, וכתוצאה מכך הוא תנודתי באופיו. ערך הביטקוין יכול להשתנות באופן דרסטי מיום ליום. אתה יכול להתעורר יום אחד ולהבין שהביטקוין שלך הוכפל בערך – או חצוי.

אף אחד לא יכול להגיד לך את העתיד האמיתי של הביטקוין. היא ממשיכה להראות את ערכה וככל שהיא תישאר זמן רב יותר, כך הסבירות שהיא תהיה חלק קבוע בתעשייה הפיננסית. אמנם לא לכל המטבעות הקריפטוגרפיים יש כוח מתמשך, אך לביטקוין יש. המטבע הוא שם נרדף לקריפטוגרפי ולכן יש להתייחס אליו ברצינות בעולם הפיננסים.

האם ביטקוין הוא השקעה טובה?

אי אפשר לדעת כמה טוב ביטקוין יתפקד בעתיד. עם זאת, כאשר אתה מנסה להחליט אם לרכוש ביטקוין או לא, הנה כמה דברים שיש לקחת בחשבון:

  • הביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי המקורי והוא עדיין מקל המדידה לכל המטבעות האחרים
  • זה פחות מסוכן ממטבעות אחרים מכיוון שהוא המטבע הקריפטוגרפי מספר אחד בשווי שוק המטבעות
  • כמעט כל פלטפורמות ההצפנה מציגות ביטקוין
  • המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר מקל על רכישה, מכירה וסחר
  • אמין וניתן להרחבה
  • מציע פוטנציאל גדול כחנות ערך
  • מוביל את הדרך לקראת אימוץ המוני של מטבע קריפטוגרפי

ככלל, תעשיית הקריפטוגרפים היא מאוד תנודתית. פירוש הדבר שכחלקת נכסים היא כוללת סיכונים טבועים. זכור כי השקעות אלה יכולות לחוות שיאים ונמוכים תוך מספר דקות. כדי לקבל תובנות וניתוחים נוספים בביטקוין, בדוק תצוגת מסחר ו CoinMarketCap.

80.6% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם. מורשה Plus500UK בע”מ & מוסדר על ידי ה- FCA (מס ‘509909). אינך הבעלים או זכויותיך כלשהן על נכסי הבסיס. אנא עיין במסמכי הגילוי הזמינים באתר Plus500.

Previous Post
סקירת ספר חשבונות שלם Nano X 2020
Next Post
كيفية شراء الريبل في المملكة المتحدة