15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

כיצד ליצור ארנק נייר Ripple XRP

כשמדובר באחסון ה- XRP שלך, לא חסרות אפשרויות בקהילת המטבעות. אתה יכול לשמור אותו בבורסה, לאחסן אותו בארנק חם או להחזיק אותו בתוך ארנק נייר אדווה

ארנק נייר הוא אחת הדרכים המהירות והקלות לאחסון XRP בצורה מאובטחת. אם אתם מחפשים שיטה מאובטחת אך פשוטה, תוכלו לשקול ארנק נייר Ripple.

אם אתה מסוג האנשים שמעדיפים להחזיק את ה- XRP שלך במשך יותר מכמה שבועות, ייתכן שלא תרצה לשמור על ה- Ripple שלך ​​בבורסה. הגיוני יותר למשוך את הנכסים הדיגיטליים שלך ולשמור אותם באחסון קר.

תחשוב על זה. מה קורה אם החליפין נפרצים? אתה עלול לאבד את כל אדוותך שנצברו קשה תוך רגעים ספורים.

זו רק אחת מסיבות רבות מדוע זה עשוי להיות יותר הגיוני לשמור את המטבע הקריפטוגרפי שלך בארנק נייר XRP. ניתן לטעון שארנק מסוג זה הוא אחד הבטוחים ביותר שקיימים וכאשר אתה משתמש באחד, הדרך היחידה שמישהו יכול לגשת ל- XRP שלך היא אם אתה מאפשר זאת..

ישנם גם ארנקים שולחניים המאפשרים לך לאחסן את ה- Ripple במצב לא מקוון. עם זאת, זכור כי ניתן לפרוץ מחשבים אישיים או להשלים עם וירוס שיכול למחוק את ה- XRP שלך בן רגע. עם ארנק נייר אדווה, המטבעות שלך מוגנים מפני הסכנות של תוכנה זדונית.

לא קשה להקים ארנק נייר XRP, אבל אנשים רבים לא יודעים איך להתחיל. אנו כאן כדי לעזור לך ליצור יצירות ארנק נייר משלך ולשלוח אליו את ה- Ripple שלך. 

ראשית, עם זאת, בואו נדבר קצת יותר על למה אולי תרצה להשתמש בארנק נייר אדווה.

מדוע להשתמש בארנק נייר XRP?

בטיחות סייבר

ארנקי נייר נחשבים זה מכבר כאחת השיטות הבטוחות ביותר לאחסון הנכסים הדיגיטליים שלך. אם ננקטים אמצעי הזהירות המתאימים, כמעט בלתי אפשרי למישהו לגשת לאחזקות האדווה שלך.

וזכור שארנק נייר Ripple הוא דרך בטוחה מאוד לשמור על ה- XRP שלך מפני תוכנות זדוניות, התקפות סייבר וניסיונות מזויפים אחרים להשיג את ה- XRP שלך. עם ארנק נייר אתה “מדפיס” ושומר על המטבעות במצב לא מקוון. נדבר על זה עוד מעט.

מה שחשוב לזכור הוא שאתה לא מדפיס את אדווה על פיסת נייר. במקום זאת, אתה מדפיס את המידע המאוחסן בארנק דיגיטלי. פעולה זו מספקת כמה יתרונות אבטחה לעומת סוגים אחרים של ארנקים.

כבר הזכרנו אחת. לא ניתן לגשת אל ה- Ripple שלך ​​באמצעות תוכנות זדוניות או התקפות סייבר כאשר הוא מאוחסן בארנק נייר. עם זאת, ארנק נייר Ripple פיזי אינו מבטיח בטיחות מלאה.

אם מישהו מגלה היכן אתה שומר את ארנק נייר ה- XRP שלך ומחליט לגנוב אותו, הוא יכול לגשת אל אדווה שלך ולהעביר אותו לארנק משלו. זו הסיבה שיש אנשים שבוחרים להסוות או להסתיר את ארנקי הנייר שלהם.

כיצד ליצור את ארנק נייר האדווה שלך

אחד הדברים הראשונים שעליך לדעת הוא שארנק נייר ה- XRP שלך מגיע עם מפתח ציבורי ופרטי כאחד. כשאתה יוצר את הארנק שלך, נוצר באופן אקראי מפתח פרטי סודי, כך שאף אחד אחר לא יודע מה זה. זה, בתורו, מייצר את המפתח הציבורי שלך, שקשור ישירות לזה הפרטי.

יצירת ארנק הנייר שלך

כיצד ליצור ארנק נייר אדווה

ישנם מספר אתרים שייצרו ארנק נייר Ripple, אך אחת האפשרויות הפופולאריות יותר היא ארנק הנייר של XRPnow. נווט לאתר, מצא את הלחצן הכחול “צור ארנק נייר שלך” ולחץ עליו. הארנק החדש שלך יופיע אוטומטית מתחת לכפתור.

המפתח הציבורי שלך, המפתח הפרטי שלך וכתובת ה- Ripple הציבורית שלך יופיעו על ארנק הנייר. הקפד להעתיק ולהדביק את כתובת ה- Ripple שלך ​​במקום בטוח, כך שתוכל לגשת אליה בקלות בכל עת שתרצה לאמת את פרטי היתרה שלך או להעביר את הכספים שלך..

הדפסת ארנק נייר האדווה שלך

הדפסת ארנק נייר Ripple XRP

עם המידע המאוחסן בבטחה, כעת תוכל להדפיס את ארנק נייר ה- XRP שלך. אם אתה חושש ממישהו שניגש למידע, תוכל תמיד להתחבר למדפסת באמצעות כבל USB לפני הדפסת הארנק שלך. אתה יכול גם לשמור אותו בכונן הבזק ולהדפיס אותו ישירות משם אם אתה מעדיף.

למי שמתכוון לאחסן כמות נכבדה של XRP בארנק נייר ה- Ripple שלך, אולי תחשוב לשמור מספר עותקים. אתה יכול לאחסן אחד בכספי הבנק שלך, לשמור אחד בבית שלך, או במיקומים מאובטחים אחרים.

זה כל מה שיש בזה. עכשיו אתה הבעלים הגאה של ארנק נייר ה- XRP שלך. סביר להניח שיהיה לך פיסת נייר עם המפתחות הציבוריים והפרטיים שלך. הקפידו לשמור אותו במקום בטוח. עם זאת, ראשית, תרצה לשלוח את ה- Ripple שלך ​​לארנק שלך.

שליחת כספים לארנק נייר ה- XRP שלך

מטבע XRP

לאחר שתדפיס את ארנק נייר ה- Ripple שלך, תרצה לקחת רגע ולשלוח אליו את הכספים שלך כדי להבטיח שהם בטוחים ומאובטחים. שליחת ה- XRP שלך לארנק הנייר שלך דומה מאוד למשלוח הכספים שלך לכל ארנק אחר שיש לך. 

אם אי פעם העברת מטבעות קריפטוגרפיים מארנק אחד לאחר, אז אתה כבר מכיר את האופן שבו זה עובד.

הדבר הראשון שאתה רוצה לעשות הוא להיכנס לארנק שמכיל כרגע את ה- XRP שלך. עבור לחלק המשיכה בארנק כדי שתוכל לראות כמה אדווה אתה מחזיק. תמצא אפשרות למשוך את ה- XRP שלך, אשר ישאל כמה תרצה להעביר. יהיה גם מקום להכניס את כתובת הארנק החדשה שלך מנייר Ripple.

שמור על זה קטן כדי להתחיל

כשאתה מוכן לשלוח כספים לארנק נייר ה- XRP שלך, זה הכי חכם לשלוח סכום קטן קודם. בדרך זו, אם זה לא עובר בהצלחה, או אם משהו משתבש, רק תאבד קצת את האדווה שלך במקום כל מה שבבעלותך.

עם זאת, זכור שעליך לשלוח 20 XRP לפחות, בתוספת עמלות נלוות בעת הגדרת ארנק הנייר שלך.

כעת מצא את הקובץ שיצרת עם פרטי ארנק הנייר שלך. העתק את כתובת ה- Ripple שלך ​​והדבק אותה בשדה כתובת הנסיגה של הארנק שמכיל כרגע את ה- XRP שלך. בדוק פעמיים ושלוש שהכל תקין לפני שתלחץ על כפתור המשיכה הזה.

לאחר שאישרת שהכל תואם, שלח את ה- Ripple שלך ​​לארנק נייר ה- XRP שלך. עכשיו כל שעליך לעשות הוא לחכות שהמטבעות יופיעו בארנק הנייר שלך. כמובן, אתה צריך דרך לאמת את זה, שתוכל לעשות באמצעות אדווה מגלה חשבונות. הזן את המפתח הציבורי שלך באפשרות החיפוש כדי לאמת שהכספים שלך הגיעו.

כשתראה את הסכום ששלחת בחוקר החשבונות, תדע שזה עבד. עכשיו אתה יכול לעבור על ה- XRP שאתה רוצה לשמור בארנק נייר ה- Ripple שלך. כל שעליך לעשות הוא להשתמש בשלבים שביצעת למעלה כדי להעביר את אדווה שלך לבטיחות ארנק הנייר שלך.

זכור לאמת את כל מה שעבר באמצעות סייר החשבונות. ברגע שזה יקרה, יצרתם ומימנו בהצלחה ארנק נייר XRP משלכם.

מחשבות אחרונות

אתה רוצה להיות בטוח שאתה שומר את ארנק נייר ה- Ripple החדש שלך במקום בטוח שרק אתה יודע עליו. רצוי איפשהו בטוח אבל נגיש בקלות. חלק מהמשתמשים אוהבים לרבד את ארנק הנייר לצורך איטום. אחרים יוצרים מספר עותקים כדי לאחסן אותו במספר מיקומים.

אלה רק הצעות. אתה, כמובן, חופשי לקבוע את השיטה המתאימה לך ביותר. עם זאת, זכור כי כל מי שיכול לגשת לארנק הנייר שלך יכול גם לגשת למטבע הדיגיטלי שלך.

בעל ארנק נייר XRP פירושו שהאדווה שלך נמצאת כעת במקום מאובטח ובטוח. ודא שאתה עושה מה שאתה יכול כדי לוודא שזה יישאר ככה.

Previous Post
סקירת ארנק Guarda והמדריך השלם
Next Post
مراجعة Stargazer Wallet: أفضل خيار لعملة XLM؟