15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.frank-gehry.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

ICO של TravelBlock: הרוצח Expedia?

נסיעות זה משהו שכולנו עושים. אך האם ענף הנסיעות יעיל ככל שיכול להיות?

אנו דנים במערכת הנוכחית להזמנת נסיעות ובאילו פרויקטים שהובילו בלוקצ’יין – כגון TravelBlock – יכולים לעשות בכדי לשפר את המצב.  

מערכת הנסיעות הנוכחית

חלק גדול מהנסיעות מוזמנים כיום באמצעות מערכת ההפצה הגלובלית GDS שהיא רשת ממוחשבת המאפשרת לעבד מידע ועסקאות בין נותני שירותי נסיעות לסוכני נסיעות; תחשוב על Expedia, קיאק ו- Booking.com.

GDS פונה בעיקר ל:

 • מושבי מטוס
 • חדרי מלון
 • השכרת רכב
 • קווי הפלגה ומעבורות
 • רכבת

ה- GDS שולף מידע ממקורות צד שלישי מרובים באמצעות API ומאחד אותו למקור ראשי אחד. המשמעות היא שמישהו כמו Expedia לא צריך לתקשר ישירות עם ספק שירות – כמו חברת תעופה – והם יכולים להציג מידע לצרכן הסופי באופן מיידי..

זה כולל מידע על מחיר, תאריכים זמינים, תמונות, מבצעים, שירותים, תיאורים וכן הלאה.

פן חשוב אחד ב- GDS הוא העמלות. אלה מחויבים בגין השימוש ב- GDS, אך הם יכולים להטיל גם על ידי ספקי הנסיעות על מכירות GDS. כך למשל, הודיעה לאחרונה בריטיש איירווייס דמי הזמנה של 8 ליש”ט במכירות GDS המועברות בסופו של דבר ללקוח הקצה; אני ואתה.

לא תמיד ברור אם אתה מקבל את המחיר הטוב ביותר או שהזמנתך אושרה.

הנסיעות התפתחו משמעותית במהלך 20 השנים האחרונות; משיחות טלפון לסוכני נסיעות לבנים ומרגמות לאתרים כמו Expedia. אבל האם יש לקחת עוד צעד?

מה זה TravelBlock

TravelBlock מקווה להציג מערכת משופרת של הזמנת נסיעות שמסירה את ההסתמכות על מערכת ההפצה העולמית (GDS) על ידי ניצול טכנולוגיית הבלוקצ’יין. המטרה היא שנסיעה תהיה בעלות נמוכה יותר, מאובטחת ושקופה יותר ממקורות עכשוויים העומדים לרשותנו.

הם מעריכים כי באמצעות פלטפורמת TravelBlock תוכלו לחסוך בין 30-60% בממוצע בעלויות החופשה. אני לא יודע מה איתך, אבל זה נשמע מושך. זה צפוי במידה רבה כתוצאה מירידות עמלות וסימני מחירים, שלא תמיד שקופים.

אסימוני TravelBlock TRVL ישמשו לרכישת שירותי נסיעות בפלטפורמה ויחברו את הצרכנים ישירות עם נותני השירות, ויעצמו למעשה את המתווך.

המשתמשים יוכלו לחפש ולרכוש שירותי נסיעות בזמן אמת, ללא כרטיסי אשראי או דמי המרה. מידע אישי הוא גם בטוח יותר בהימצאות בבלוקצ’יין, מה שמקטין את הסיכון שהנתונים שלך ייגנבו ויקצרו על ידי אנשים זדוניים.

פלטפורמת TravelBlock תושק ב -28 ביולי 2018 ורק בעלי TRVL יוכלו להזמין את השירותים המוצעים.

מודל עסקי

המודל העסקי של TravelBlock פועל באופן הבא:

 1. עם ניסיונם וקשריהם בענף הנסיעות, צוות TravelBlock התחבר לרשת עם ספקים ומותגים מובילים.
 2. באמצעות מערכות יחסים אלה הם יקנו מלאי בכמות גדולה – כמו טיסות ובתי מלון – מספקים.
 3. אלה יהיו זמינים בפלטפורמה ואסימונים של TravelBlock TRVL ישמשו לרכישת מלאי.
 4. לאחר מכן יושקעו הכספים מחדש ברכישת מלאי נוסף בכמויות גדולות, והמחזור חוזר על עצמו.

העדיפות היא בניית קשרים עם ספקי נסיעות כדי להשיג את הדילים הטובים ביותר ואפשרויות נסיעה למשתמשי הפלטפורמה. זה יהיה חיוני על מנת שיוכלו לחסוך חיסכון מובטח (30-60%), אך גם את יכולתם להציע מגוון יעדים ושירותים פופולריים..

האם TravelBlock יכול להצליח?

הם מתמודדים עם תעשייה של מיליארד לירות. עם זאת, אם הם יכולים להציע שיעורים טובים יותר ושקיפות רבה יותר לעומת חלופות נוכחיות (כמו Expedia) זה בהחלט ימשוך בסיס משתמשים לקריפטוגרפיה.

אך כיצד יראו ספקי הנסיעות את הפלטפורמה?

נראה כי ה- GDS יקר לניהול ספקי הנסיעות, כך שאם TravelBlock יכול להציע פתרון חסכוני יותר, תוך ייצור מכירות משמעותי, הם יכולים למשוך את תשומת ליבם של שחקני התעשייה הגדולה, לשפר מערכות יחסים ולבנות תאוצה..

מערכות יחסים הן המפתח, אך הן אינן רואות בכך אבן נגף:

שלא כמו אחרים בנסיעות, כבר הקמנו את הפלטפורמה שלנו עם מותגי השמות המובילים בענף הנופש.

שיקול נוסף הוא האם הם יכולים לגייס מספיק כספים.

אם הכספים נמוכים מהצפוי, קנייה בתפזורת תהיה פחות יעילה וההיצע יהיה נמוך יותר. אם ההיצע לא נמצא התשובה הברורה היא שהביקוש לשימוש ב- TravelBlock יהיה נמוך יותר! למשל אם לא ניתן להזמין יעדים או ספקים מסוימים דרך TravelBlock.

לי באופן אישי, לא תמיד ברור כיצד ספקי הנסיעות מתמחרים מלונות ושירותים אחרים, כך שאם TravelBlock יכול לספק מידה רבה יותר של שקיפות יחד עם שירות לקוחות מעולה בהחלט הייתי מברך עליו.

בסופו של דבר השימוש בשירות זה בבלוקצ’יין יכול להיות התפתחות מבורכת בשל עלות השימוש הנמוכה שלו ויכולתו לבטל את עמלות העסקה.

הקצאת אסימונים

TravelBlock (TRVL) הוא אסימון ERC20 ב- Ethereum Blockchain.

הרכישה המינימלית היא 0.1 ETH, עם מכסה קשה של 37.4 מיליון דולר ושווי שוק של 84 מיליון דולר.

הקצאת אסימונים TravelBlock

מ ה העיתון הלבן של TravelBlock:

לא יותר מ -12% מסימני ה- TRVL יונפקו עבור מסעות פרסום רבים ו / או לקידום מכירות. זה יקטין מאוד את ההסתברות לזרוק ביום הראשון שבו האסימון יוצא לחילופים.

מקרה השקעה

השקעה ב- ICO דורשת מחקר משלך, אך הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כשמדובר ב- TravelBlock.

 • גיוס כספים: ברור מהמודל העסקי שלהם שחלק ניכר מהכספים שגויסו יוכנסו למלאי של קנייה בכמות גדולה עבור ספקי הנסיעות. ככל שהכספים גדולים יותר, כך הם יוכלו להגדיל מהר יותר ולהציע יותר מלונות, יעדים, נתיבי טיסה וכן הלאה. כמדד; ב- 23 במרץ 2018, 23% מסימני ה- TRVL נמכרו כאשר המכירה לפני ה- ICO עדיין נמשכת.

 • קְבוּצָה: הצוות נראה מנוסה מאוד בענף הנסיעות וזה יתרון, במיוחד כשההתמקדות שלהם היא בניית קשרים עם ספקים. אבל נראה שהם קלים בצד הטכנולוגי. הפלטפורמה צריכה להיות מוצקה כדי להציע שקיפות והזמנה בזמן אמת.
 • קהילה: רק פחות מ -2,000 אנשים בקבוצת הטלגרם (נכון למרץ 2018), אך עדיין יש הרבה זמן עד שה- ICO ייצא לדרך. מצפה שזה יגדל במידה ניכרת. 
 • חופשה חופשית – שבוע על כל רכישה של TRVL ב- 5 ETH. תמריץ די נחמד!
 • מתחרים – מתחרה פוטנציאלי אחד הוא Concierge.io (CGE) אולם עדיין אין להם פלטפורמת עבודה. בלי קשר לתעשיית הנסיעות היא עצומה ויהיה ביקוש רב לטכנולוגיה חדשה.
 • שותפויות: בעולם הקריפטו קל לצעוק על מספר השותפויות שיש לך עם מותגים ידועים, אך האם “שותפויות” אכן מובילות לפעולה מוחשית היא שאלה אחרת לגמרי. עד ש- TravelBlock יהיה חי וברור שיש להם גישה למגוון יעדים ושירותים, לא נדע בוודאות. עם זאת, הם מציגים רשימה מרשימה של שותפים לפלטפורמה באתר האינטרנט שלהם, כולל רשתות מלונות כמו הילטון, מריוט ושרתון.

סיכום

אני בספק אם Expedia מודאגים – אך TravelBlock בהחלט יכול להועיל למטיילים בכל רחבי העולם לקבל מבצעים טובים יותר ולנוח בידיעה שהנתונים שלהם מאובטחים..

הפלטפורמה צפויה לצאת לדרך ב -28 ביולי 2018 ואני בטוח שהרבה אנשים בקהילת הקריפטוגרפים יהיו סקרנים לראות אם הם יכולים לספק את החזון שלהם. במיוחד החיסכון של 30-60%.

אם אתה מטייל תכוף ואתה פחות מתרשם מתעשיית המיינסטרים, אסימונים של TRVL יכולים להיות אלטרנטיבה מצוינת לחקור.

כתיבה טכנית של TravelBlock – ראה כאן.

Previous Post
סקירת ארנק Guarda והמדריך השלם
Next Post
مراجعة Stargazer Wallet: أفضل خيار لعملة XLM؟